NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vilties kelionė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 7.22 SoldOut

Knygos "Vilties kelionė" aprašymas

„Vilties kelionė“ – 2009 m. leidykloje „Kronta“ pasirodęs poezijos rinkinys. Vilties Butvydienės eilėraščiai – tai moters gyvenimo kronika, kurioje atsispindi visų emigrantų dalia. Tai ne tik autorės kančia ir svajonės, bet ir visos karo nusiaubtos žmonių kartos likimas.
Eilėmis, kurios padėjo jai iškęsti kančią, atgaivinti sielą, autorė išreiškė savo gyvenimą. Eilėraščiai sugrupuoti į šešis skyrius, kuriuose pasakojama apie ilgesį namams ir toli likusiems artimiesiems, jaunystės atsiminimus, taip pat linkima palaimos mirusiems, meldžiamasi Dievui ir Motinai Marijai.
Viltis rašė sau. Popieriuje išlieti žodžiai alsuoja meile ir švelnumu, drąsa ir geranoriškumu. Skaitydami šiuos eilėraščius tarsi pažvelgsite pro jos sielos langą ir atrasite ne tik Viltį, bet ir save.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vilties kelionė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vilties kelionė", Viltis Garunkštytė-Butvydienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viltis Garunkštytė-Butvydienė su knyga "Vilties kelionė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vilties kelionė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viltis Garunkštytė-Butvydienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vilties kelionė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vilties kelionė" perkama kartu