NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.99 SoldOut

Knygos "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" aprašymas

Knygoje "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" aptariami du gana svarbūs augalų auginimo sodo sklype aspektai: kaip pailginti vasaros sezoną, šiltnamiuose apsaugant augalus nuo nepalankių aplinkos sąlygų, ir pasigaminti organinės kilmės trąšų, perdirbant maisto ir kitas ūkinės veiklos atliekas komposto dėžėse.

Šiltnamis – labai svarbus statinys vėsaus klimato vietovėse. Jame galima pratęsti vasaros sezoną arba auginti retus augalus. Trąšų augalams gamyba – tai sudėtinis procesas, kuris taip pat padeda sėkmingai susitvarkyti su atliekomis, susidarančiomis dėl ūkinės veiklos sode. Tinkamai sprendžiant šiuos du klausimus, iš sodo sklypo galima gauti gerokai didesnį pelną, tačiau tai akivaizdu toli gražu ne kiekvienam sodininkui.


Knygoje "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" rasite patarimų, kaip tinkamai įrengti šiltnamį ir komposto dėžę bei išspręsti visas kitas iš to kylančias problemas. Čia pateikiama patirtis tų sodininkų, kuriems pavyko sėkmingai pastatyti ir netgi patobulinti šiuos puikius sodo ir daržo statinius. Be to, knygoje pateikiami keli tos pačios užduoties sprendimo variantai, todėl skaitytojas gali visapusiškai įvertinti statinio konstrukciją, perprasti techninius ypatumus ir rasti atsakymą į amžinąjį klausimą: „Kodėl būtent taip?“


Aktyviausius ir smalsiausius sodininkus knyga paskatins kurti. Siūloma veiklos kryptis – šiuo metu sparčiai plintanti „Saulės šiltnamio“ koncepcija, paremta plačiai naudojamais atsinaujinančios energijos šaltiniais bei naujausiais technikos pasiekimais. Taigi savo sodo sklype galėsite sukurti nedidelį „technologijos stebuklą“, kuris ne tik pagausins derlių, bet ir sukurs Jums išmanančio meistro reputaciją.  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 96094561214

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" perkama kartu