Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žemynų geografija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 3.76 SoldOut

Knygos „Žemynų geografija“ aprašymas

Iki šiol mokant geografijos specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius buvo naudojamos bendrojo lavinimo mokyklos mokiniams skirtos mokymo priemonės.
Šis užduočių sąsiuvinis padėtų mokiniams įtvirtinti specialiosios mokyklos 7 kla sės kursą "Žemynų geografija". Jis būtų naudingas ir specialiųjų ugdymosi poreik ių turintiems mokiniams, kurie mokosi bendrojo lavinimo mokykloje. Užduotys gali būti atliekamos padedant mokytojui ir savarankiškai.


Parašykite atsiliepimą apie „Žemynų geografija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Žemynų geografija“, Renata Biknevičienė, Gita Vaitkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Renata Biknevičienė, Gita Vaitkienė su knyga „Žemynų geografija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Žemynų geografija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Renata Biknevičienė, Gita Vaitkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Žemynų geografija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Žemynų geografija“ perkama kartu