NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žirafos šokt nemoka

Kaina: 7,67 €
Kaina su kodu: 4,60 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 7.674 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žirafos šokt nemoka" aprašymas

Anglų poeto Giles Andreae knyga „Žirafos šokt nemoka“ – 3-6 metų skaitytojams skirta iliustruota knyga, mokanti pasitikėti savimi. Tereikia žiupsnelio drąsos žengti pirmąjį žingsnį!

Visi džiunglėse žino, kad žirafos – nekokios šokėjos! Tos ilgos, plonos, nerangios kojos, medžių viršūnes siekiantis kaklas… Geriausi žvėrių karalystės šokėjai atrodo tikrai ne taip. Ypač kai aplink valso ritmu smagiai sukasi laukinės kiaulės, šimpanzės raito kojas čia čia čia ritmu, o išdidieji liūtai demonstruoja tobulus tango judesius…

Žirafai Džeraldui vakarėlis apkarsta – juk nesmagu, kai visi šaiposi iš nerangių tavo judesių. Mūsų herojų apima neviltis, tačiau kai netoliese savo melodiją ima čirpti cikada, Džeraldas įsidrąsina - jis ima linguoti ir atsiduoda svajingam ritmui. Visų nuostabai, žirafa parodo aukščiausių balų vertą numerį. Viskas ko reikėjo – tik trupučio drąsos atsiduoti svajonėms.

Britų aktorius, poetas Giles Andreae mokėsi prestižiniame Itono koledže kartu su buvusiu Jungtinės Karalystės ministru pirmininku Deividu Kameronu, o vėliau studijavo Oksfordo universitete. 2006 m. jis bendradarbiavo su Notinghamšyro teatru, kuris pagal knygelę „Žirafos šokt nemoka“  sukūrė spektaklį, rodytą mažiesiems žiūrovams visoje šalyje. Pasaulyje parduota per 1,7 mln. šios knygos egzempliorių.

„Nedidelis padrąsinimas - tai viskas, ko reikėjo žirafai Džeraldui, kad jis suprastų galintis šokti ne blogiau nei kiti žvėrių karalystės gyventojai. Tad ši knyga tinkama kiekvienam mažyliui, kuriam trūksta pasitikėjimo savimi – ji suteiks įkvėpimo drąsiau imtis kažko, ko jie mano negalintys padaryti. Žaismingos iliustracijos ir Giles Andreae eilės sužavės tiek vaikus, tiek tėvus.“
Love Reading 4 Kids

„Eiles lengva skaityti, todėl vaikams jos tikrai patiks ir sukels daug smagių emocijų – juolab kad iliustracijose žvėrys išdarinėja pačius neįtikėtiniausius dalykus. Kartu knygelė „Ne žirafoms šokti“ parodo, kad svarbu išdrįsti daryti tai, kas patinka, ir moko, kokie žalingi kartais būna išankstiniai nusistatymai.“
Kids Book Review

Iš anglų kalbos vertė Vidas Morkūnas


  • Autorius: Giles Andreae
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792052

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žirafos šokt nemoka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žirafos šokt nemoka", kurį pristato Giles Andreae. Siūlome ne tik išsamų "Žirafos šokt nemoka" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giles Andreae. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žirafos šokt nemoka". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žirafos šokt nemoka" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žirafos šokt nemoka" perkama kartu