0

Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 4.30 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094442711

2020-10-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų" aprašymas

Garsiausių pasaulio kompanijų sėkmės istorijos atrodo tviskančios ir nepriekaištingos, tačiau jos visos prasideda nuo žmonių. Knygoje „Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų“  atskleidžiama, kad iš pirmo žvilgsnio turtingi ir sėkmingi verslininkai slepia ne tokius blizgančius ir tikrai intriguojančius savo verslo istorijų užkulisius.


Knygoje „Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų“ pasakojama apie žmones, sukūrusius žinomiausias ir įtakingiausias pasaulio kompanijas. Jie čia pasirodo visu savo žmogiškumu – su trūkumais, ydomis, skauduliais ir nusivylimais. Jų kelias į sėkmę dažnai buvo kur kas ilgesnis ir sunkesnis nei mums atrodo, o ir savo verslo išlaikymas bei klestėjimo užtikrinimas reikalauja jėgų, tvirto charakterio ir net savotiško fanatizmo.


Knygos autorius pasakoja apie tokias kompanijas kaip Google, Facebook, Ryanair, BMW, Calvin Klein, Gucci, Harley Davidson, Playboy. Kokie žmonės slepiasi po šiais pavadinimais, kieno idėjos ir pasiryžimas kurti tai, kas geriausia, lėmė, jog dabar džiaugiamės pigesnėmis kelionėmis, gražesniais drabužiais, patogia paieškos sistema ir daugiau bendraujame virtualiai nei iš tikrųjų?


Knygoje rasite istoriją apie pirmuosius daržinėje surintus Harley Davidson motociklus, apie Playboy įkūrėjo vaikystę itin religingoje šeimą, apie muštynėmis pasibaigdavusius Gucci vadovų posėdžius.

Šlovė, sėkmė ir pinigai turi savo kainą. Nebūtina būti genijumi, kad sukurtum įtakingą ir sėkmingą kompaniją, tačiau būtina nusiteikti, kad šį bei tą teks dėl to paaukoti. Vis dėlto šios istorijos, atskleidžiančios, kad viską sukuria tokie patys žmonės kaip mes, įkvepia nepasiduoti ir siekti užsibrėžtų tikslų dar aktyviau bei drąsiau.


Knyga „Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų“ yra trečioji Giedriaus Drukteinio parašytų knygų serijos dalis. Pirmosios dvi – „Lyderiai: 50 sėkmės istorijų“ ir „Prekių ženklai: 50 sėkmės istorijų“ sulaukė skaitytojų susidomėjimo ir paskatino seriją pratęsti dar įdomesniais pasakojimais. Trečioji dalis išsiskiria tuo, kad čia rasite informacijos apie Japonijos ekonomiką.


Giedrius Drukteinis ( g. 1970 m.) – lektorius, verslo konsultantas ir žurnalistas, TV laidų vedėjas. Nuolat rašo straipsnius, apžvalgas žurnalams „Verslo klasė“, „Stilius“, „TV antena“, taip pat rašydavo Lietuvoje leistam žurnalui „Playboy“. Yra įkūręs internete vyrų įvaizdžio svetainę. Išleistos aštuonios jo knygos: „Vietnamo karas“, „Ulsteris, mano širdis“, „Izraelis, žydų valstybė“, „Kaklaraištis yra politika“, „Kodėl spaudžiame dešinę. Apie etiketą ir manieras“, „Jaunuolio gidas – kaip išgyventi suaugusiųjų pasaulyje“, taip pat dvi jau minėtos knygos iš serijos apie kompanijas ir lyderius.


Visos 3 serijos "50 sėkmės istorijų" knygos:

Lyderiai: 50 sėkmės istorijų (2013)

Prekių ženklai: 50 sėkmės istorijų
(2015)

Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų (2018)

Parašykite atsiliepimą apie "Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijos

Giedrius Drukteinis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrius Drukteinis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žmonės ir kompanijos: 50 sėkmės istorijų" perkama kartu