0

Žoromskis

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 24x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9955-736-00-3

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žoromskis" aprašymas
Albumas-monografija, skirta dailininkui Kazimierui Žoromskiui (1913-2004), kūrusiam unikalius optinio impresionizmo stiliaus paveikslus, dalyvavusiam parodose Madride, Vašingtone, Niujorke, Paryžiuje kartu su Marcu Shagalu, Karelu Apelu, Salvadoru Dali, Maxu Ernstu, Willemu de Kooningu ir kitais įžymiais XX a. menininkais. Žoromskio kūrinių yra Europos ir Amerikos muziejuose, biografija ir paveikslai įtraukti į pasaulio dailininkų žinynus, o nuopelnai įvertinti aukštais Lietuvos ir JAV apdovanojimais.
Tai pirmas išsamesnis originalaus dailininko pristatymas visuomenei. Yra reprodukcijų sąrašas, vardų rodyklė, bibliografija.

Parašykite atsiliepimą apie "Žoromskis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žoromskis, kurią skaitytojams dovanoja Kristina Miklaševičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristina Miklaševičiūtė su knyga Žoromskis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žoromskis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Miklaševičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žoromskis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žoromskis" perkama kartu