Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-07-24 Indrė

Labai smagi ir mano vaiko mėgstama knyga. Puikios įliustracijos, trumpi smagūs tekstai - kaip tik tiems vaikučiams, kuriems ilgos istorijos dar per sunkios. Labai rekomenduoju!


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 3.99 SoldOut

Knygos "Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Ar kada nors esi matęs paukščio ausis? Jos tokios mažos, kad nekelia jokių rūpesčių. O štai zuikio Prano istorija - visai kitokia. Kokių nuotykių jis patyrė dėl savo ilgų ausų ir kaip jas tinkamai panaudojo, kad visiems būtų gerai?

Knygelė "Zuikis Pranas" mūsų mažiesiems sako, kad visi esame skirtingi: ilgi, trumpi, apvalūs, garbanoti ir atlėpausiai – bet dėl to tik smagiau gyventi.


  • Autorius: Dramblina Sapnauskaitė
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 26x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271373-BR

Kiti taip pat domėjosi


2017-07-24

Labai smagi ir mano vaiko mėgstama knyga. Puikios įliustracijos, trumpi smagūs tekstai - kaip tik tiems vaikučiams, kuriems ilgos istorijos dar per sunkios. Labai rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)", kurį pristato Dramblina Sapnauskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dramblina Sapnauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Zuikis Pranas ir ausų nauda (knyga su defektais)" perkama kartu