NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žvaigždžių talismanai

Kaina: 3,64 €
Kaina su kodu: 3,27 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 3.637 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žvaigždžių talismanai" aprašymas

Daugelis Jūsų, gerbiamieji skaitytojai, pavartę šių knygelę "Žvaigždžių talismanai" atsidus ir skeptiškai šyptels: "Aha, dar viena panacėja nuo visų negalių ir negandų atsirado. Nusipirksiu mat kristalą, apsirengsiu spalvingais drabužiais ir tapsiu turtingas, protingas, sveikas, dvasiškai tobulas, tiesiog spinduliuojantis laime. Stebuklai margo svieto".

Tikėjimas yra pusės pusė. Pridėkime dar vieną dalį - šeštąjį mūsų pojūtį - intuiciją, ir dar vieną - Pažinimo troškimą, liks ketvirtadalis užsispyrimo - "Netikiu ir baigta".

Tai, ko negalime pamatyti, išgirsti, paskanauti, pauostyti ir pačiupinėti - chimera, fantazija, apgaulė. Ir ne vien tada, kai kalbame apie akmenis... O gal šiaip sau, smalsumo dėlei užsukime į parduotuvę ir pasižiūrėkime į mirguliuojančius kristalus. Pamėginkite paliesti juos, išgirsti, ką pakuždės vidinis balsas, širdis...

Tebus ši knygelė "Žvaigždžių talismanai" mažoji abėcėlė, suprantama ir mokinukui, ir močiutei, atverianti akis ir širdis gamtos stebuklams ir galios pažinimui.

PRATARMĖ

PASLAPTINGIEJI KRISTALAI

Žmogų, pirmą kartą susidūrusį su paslaptingu kristalų pasauliu, domina pragmatiškoji pusė: ką akmuo daro, ką duoda, ar gali išpildyti norus, ar galima kristalą dovanoti kitam, ar neatneš nelaimės, nes kažkur skaitė ar girdėjo, kad akmuo x laikomas nelaimės akmeniu. NE, akmuo neatneš nelaimes, nebent jį... pavogsite. Ir visai nesvarbu, ar tai bus mažutis kalnų krištolas, ar šlakuotasis jaspis, o gal „pasiseks" įvykdyti amžiaus apiplėšimą ir „įsigyti" puikųjį deimantą. Šito nepakęs joks akmuo ir atitinkamai pamokys vagišių. Tai maždaug tas pat, kaip atsistojus po krintančiu bloku tikėtis, kad jis nesuplos jūsų į blyną. Joks vogtas daiktas laimės neatneša.

Akmuo dovanos laimę, sėkmę, meilę, dvasios ramybę ir sveikatą. Jis padės nugalėti blogus įpročius, sustiprins teigiamas jūsų charakterio savybes, padrąsins ir paguos. Bet jei nusipirktą kristalą padėsite dulkėti į sekciją ar numesite ant stalo - tegul guli ir „veikia", nieko gero nebus. Akmens energija gali virsti statiška, nes norėdamas padėti ir stengdamasis prisiderinti prie jūsų biolauko, akmuo dės visas pastangas, o „persitempęs", be jūsų dėmesio ir meilės, pagalvos: „Jei manęs šiuo metu nereikia, patausosiu savo galias vėlesniam laikui".

Keistai nuskambės patarimas, jog su akmenimis reikia bendrauti, kalbėtis, padėkoti jiems ar prašyti pagalbos. Lyg jie ausis turėtų. Turi, gerbiamieji, ir dar kokias jautrias, nors ir nematomas... Kalbėkitės su jais, nes tylioji meditacija ne per dieną dvi pasiekiama, laikykite juos rankose, po pagalve, įsidėkite į kišenę išeidami iš namų. Jei akmenėlis po kurio laiko „nebelįs" į rankas, padėkokite jam, apvalykite ir padėkite matomoje vietoje. Jis atidavė jums savo energiją, dabar turi pailsėti ir kartu apsaugoti nuo energijos pertekliaus jus. Nežinau, ar sutiks su manimi kiti kristalų žinovai, bet manau, jog galima vienu metu nešiotis tiek akmenų, kiek tik širdis geidžia. Akmenys - ne žmonės, jie tarpusavyje nesipeša.

Rinkdamiesi akmenį, nepulkite pirma skaityti nuorodų pagal Zodiako ženklus. Zodiako ženklai - tai BENDROJI charakteristika mėnesio ženklui (Avinui, Jaučiui ir t.t.). ASMENINIS horoskopas, sudarytas specialisto, o ne kompiuterinės programos, leistų jums išsirinkti SAVO akmenį. Bet specialistų nedaug, paslaugos brangokai kainuoja, o intuicija gali pasufleruoti ir greičiau, ir pigiau: šitas akmuo - JŪSŲ. Beje, po to „širdžiai nuraminti" dirstelėkite į Zodiako arba gydymui skirtų akmenų bendras rekomendacijas ir nustebsite, jog pasirinkote reikiamų arba tinkamą akmenį. Jei perkate kristalą dovanų, galvokite apie žmogų, kuriam jis bus skirtas, ir rinkitės. 0,01 proc. kad apsiriksite.

Jei jums reikia konkretaus akmenėlio konkrečiam tikslui, susikaupkite ties šia mintimi, trumpam užsimerkite, o atsimerkę pasirinkite pirmą akmenėli, patraukusį jūsų dėmesį. Jei šiaip sau, vedami smalsumo užsuksite į kristalų parduotuvę, pasižvalgykite ir negalvokite apie nieką - rinkitės akimis. Nerašyta, bet pasitvirtinusi taisyklė: jei akmuo „lenda" Į rankas, žvilgsnis užkliūva vis už jo, akmuo išsprūsta iš rankų, net nukrinta ant žemės - jis tarsi šaukia: „Imk mane, imk mane", nekantraudamas tapti jūsų draugu. Pirkdami akmenis, nesiderėkite - tai nuo senų senovės galiojanti taisyklė. Įsigyjant talismaną (juo gali tapti bet kuris jūsų pasirinktas akmuo), bičiulį, draugą, kuris jus saugos ir visokeriopai stengsis padėti, derėtis nevalia, nes susilpninsite akmens galią. Beje, kadaise niekas nė nepagalvodavo derėtis dėl talismanų, vaistų, duonos ir druskos kainų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žvaigždžių talismanai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Astrologijos knygos

Audronė Lisauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žvaigždžių talismanai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žvaigždžių talismanai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žvaigždžių talismanai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žvaigždžių talismanai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Lisauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žvaigždžių talismanai" perkama kartu