Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žvaigždžių vaikų istorijos

Kaina: 14,05 €
Kaina su kodu: 12,64 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 14.047 InStock
Į krepšelį 12,64 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Žvaigždžių vaikų istorijos" aprašymas

„Staiga pajuto jis liepsnos fakelą, iš savo širdies išsiveržusį. Nedegino Ainio ta ugnis ir negąsdino, tačiau kalbėjo savo ūžesiu: „Eik! Jau laikas.“
– Kur eiti? Koks laikas?“

2100-ieji, XXII amžius... Bibliotekos muziejuje vaikai aptinka senovinę knygą, kuri juos ne tik užburia, bet ir aukštyn kojomis apverčia gyvenimą. Negana to, jie sužino, jog knyga turi Raktą. Tik ar pavyks jį iššifruoti, juo labiau kad tekstas kai kur neįskaitomas, be to, išlikę ne visi knygos puslapiai?..

Tajus, Eimantas ir Liuka, padedami geraširdžio profesoriaus, nutaria žūtbūt išsiaiškinti.

PRATARMĖ

Jūsų rankose - knyga vaikams apie mūsų protėvius aisčius ir jų kelionę į Pažadėtąją žemę, kurioje dabar gyvename. Ji atsirado besigilinant į antropoteosofės Audronės Ilgevičienės studiją „Sakmė apie aisčius“; pavadinome ją „Žvaigždžių vaikų istorijos“; manome, jog šis pavadinimas tiksliausiai apibūdina knygos esmę.

Rašant šią knygą, teko ne kartą atsakinėti į savo pačių vaikų klausimus apie aisčių žygį į šiaurę, jo prasmę, apie tai, kodėl tauta, kuriai, regis, nieko netrūko, leidosi į tolimą, pavojingą žygį ten, kur atšiauru ir šalta, kur nežinai, ką rasi ir kaip gyvensi. Jei ir jūs savo šeimoje turite vaikų, kuriems kyla klausimų apie gyvenimo prasmę, klausimų, kodėl jie gimė ir kokia jų paskirtis žemėje, šis leidinys gali būti labai vertingas.

Knygelės tikslas - pažvelgti į Audronės Ilgevičienės knygą „Sakmė apie aisčius“ mažųjų akimis. Siužetas vyksta ateityje. Išnyranti praeities išmintis įgyja kitokį apdarą ir formą, išlaikant nepakitusias amžinąsias vertybes. Tai iliustruoja subtiliai derantys įvairių laikotarpių kūriniai: M. K. Čiurlionio paveikslai, Audronės Ilgevičienės knygos „Sakmė apie aisčius“ tekstai - jos ištraukos ir knygos dailininkės Aidos Gečaitės iliustracijos.

Knygoje aptariami šie klausimai: „Kas yra tikrosios vertybės, o kas jomis tik dedasi?“ - „Iš kur stiprybės ir įkvėpimo semiasi mūsų tautos šviesuoliai?“ - „Ar meilė Tėvynei - vien suaugusiųjų reikalas?“ - „Ar verta Tėvynę mylėti?“

Kam skirta ši knyga?

Knyga skirta 6-12 metų vaikams. Kita vertus, ji skirta bendram vaiko ir tėvų skaitymui. Būtų puiku, jeigu rastumėte laiko skaityti knygą kartu su vaiku, didžiąją skaitymo laiko dalį palikdami pokalbiui apie tai, ką perskaitėte. Tai akstinas kalbėti su vaiku apie tai, kas jam rūpi, apie tai, kas rūpi jums, apie tai, kas nekasdieniška. Apie įvairias paslaptis, apie kurias kalbėti niekada ne per anksti, bet labai dažnai - jau per vėlu.

Nuoširdžiai dėkojame Audronei Ilgevičienei už knygas „Lietuvos šauksmas“ ir „Sakmė apie aisčius“, pažadinusias meilę Tėvynei ir pagarbą protėvių palikimui.

Nuoširdžiai dėkojame dailininkei Aidai Gečaitei už subtilius portretus, kuriais ji siekė perteikti išminties, drąsos, meilės archetipus, kad dar aiškiau būtų atskirta, jog Gėris ir Blogis - du skirtingi Keliai.

Esame labai dėkingos dizainerei Dianai Dailidienei, padėjusiai šiai knygelei išvysti pasaulį.

Dėkojame Nacionaliniam M. K. Čiurlionio dailės muziejui, maloniai leidusiam panaudoti M. K. Čiurlionio paveikslų reprodukcijas.

Taip pat širdingai ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios knygos leidimo.

AutorėsParašykite atsiliepimą apie "Žvaigždžių vaikų istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žvaigždžių vaikų istorijos", kurį pristato Ugnė Piaseckienė, Violeta Skinderienė. Siūlome ne tik išsamų "Žvaigždžių vaikų istorijos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ugnė Piaseckienė, Violeta Skinderienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žvaigždžių vaikų istorijos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žvaigždžių vaikų istorijos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žvaigždžių vaikų istorijos" perkama kartu