-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Miško draugai

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Miško draugai" aprašymas

„Miško draugai“ - knygelė su magišku ieškikliu!

Mažasis Meškiukas žaidžia slėpynių. Jis garsiai skaičiuoja: „Trys... du... vienas!“ Meškiukas pradeda dairytis aplinkui. Kur galėjo pasislėpti jo draugai?

Padėk Meškiukui surasti savo draugus su magišku ieškikliu! Pašviesk stebuklinga lempute į knygelės puslapius, rask spalvotus pasislėpusius gyvūnus ir prisijunk prie Mažojo Meškiuko nepaprasto, interaktyvaus nuotykio.

Serijoje taip pat „Povandeniniai gyvūnai“.

ĮSPĖJIMAS! Pavojus užspringti. Yra smulkių detalių. Netinka vaikams iki 3 metų. Šioje knygoje yra baterijų, kurių negalima pakeisti.


  • Autorius: Noémie Gionet Landry
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 19x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268925
  • Vertėjas: Sigita Andriukevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Miško draugai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Miško draugai", kurį pristato Noémie Gionet Landry. Siūlome ne tik išsamų "Miško draugai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Noémie Gionet Landry. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Miško draugai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Miško draugai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Miško draugai" perkama kartu