⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis" aprašymas

Grandomieji paveikslėliai su nuostabias spalviniais defektais ir grandomąja lazdele.

Šioje didelėje žiemos švenčių knygoje tavęs laukia 24 stebuklingi paveikslai apie artėjančias Kalėdas. Medine lazdele nugrandyk juodąjį dažų sluoksnį ir išvysi gražių žiemos vaizdelių. Su jais susijusios įdomios istorijos, piešiniai, kuriuos reikia nuspalvinti, pasiūlymai, kaip pasidaryti dailių daiktelių, ir šventinių kepinių receptai.

Žiema nykios baltos spalvos? Tik ne šioje knygelėje. Visi grandomieji paveikslėliai su skirtingais spalviniais efektais Kiekvieną grandomąjį paveikslą galima išplėšti ir padovanoti!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdų belaukiant. Stebuklingas žiemos švenčių pasaulis" perkama kartu