Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Viskas apie jausmus

Kaina: 10,29 €
Kaina su kodu: 8,23 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 10.29 InStock
Į krepšelį 8,23 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos „Viskas apie jausmus“ aprašymas

Vaikams nuo 3 metų ir jų tėvams.

Kaip šiandien jautiesi?
Ramus? Mylimas? Alkanas? Liūdnas? O gal sutrikęs?
O kaip jaučiasi tavo tėvai, draugai, broliai ar sesės?
Visi mes nuolat ką nors jaučiame, nors kartais ir būna sunku suprasti, ką tiksliai, o ypač – kodėl.

Empatiją ugdanti ir įtraukianti knyga „Viskas apie jausmus“ visai šeimai su žaismingomis iliustracijomis padės vaikams atpažinti, suprasti, įvardinti įvairius jiems ir kitiems kylančius jausmus. Taip pat išmokti apie juos kalbėtis, susitvarkyti su sunkiais ar nemaloniais išgyvenmais. Tėveliai knygoje ras naudingų praktinių patarimų, kaip ugdyti vaikų jausmų pažinimą ir padėti jiems susidoroti su kartais užklumpančia emocijų lavina.

„Viskas apie jausmus“:

    • Lavina vaikų emocinį intelektą ir padeda geriau suprasti save bei kitus;

    • Skatina ir moko įvardinti, kalbėtis apie savo jausmus, jų neslėpti – priimti visus jausmus kaip natūralų dalyką;

    • Daug iliustratyvių ir vaikams atpažįstamų situacijų, kurios padės geriau suprasti jausmus bei atpažinti juos iš kūno kalbos bei elgesio;

    • Mažiesiems suprantama kalba patariama, kaip susitvarkyti su nemaloniais jausmais ir įveikti juos sveikais, pozityviais būdais.

Felicity Brooks (1961) – leidėja ir vaikų knygų rašytoja, daugiausia kurianti pažintines knygas mažiesiems skaitytojams. Jos knygos, kaip ir ši, padeda vaikams geriau pažinti jausmus, emocijas, išgyvenimus. F. Brooks tikra ekspertė, kai reikia sudėtingas ir miglotas temas išaiškinti vaikams suprantama kalba. Lietuviškai galite skaityti ir kitą jos knygą, padedančią vaikams suprasti savo jausmus ir išgyvenimus „Viskas apie nerimą ir baimes“.

Francesca (Frankie) Allen – Didžiosios Britanijos leidyklos „Usborne“ dizainerė ir knygų kūrėja, kuri rūpinasi, kad vaikus pasiektų kuo geriausios ir patraukliausios knygos.

Mar Ferrero – iliustruotoja iš Ispanijos – savo žaismingomis ir mielomis iliustracijomis papuošė šią ir daugybę kitų knygų vaikams.


 • Pavadinimas originalo kalba: All about feelings
 • Autorius: Felicity Brooks
 • Iliustratorius: Mar Ferrero
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 32
 • Formatas: 24x29, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090152492
 • Vertėjas: Inga Būdvytytė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Viskas apie jausmus“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Viskas apie jausmus“, kurį pristato Felicity Brooks. Siūlome ne tik išsamų „Viskas apie jausmus“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Felicity Brooks. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Viskas apie jausmus“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Viskas apie jausmus“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Viskas apie jausmus“ perkama kartu