⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus

Kaina: 3,69 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus" aprašymas

Ką veikti, kai visos pasakos išskaitytos? Mokytis spalvinant! Kakė Makė knygelėje „Spalvinu raideles ir skaičiukus“ kviečia 4-6 metų vaikus į pažintį su raidėmis bei skaičiais.

Spalvinimo knygelė pilna smagių edukacinių užduotėlių, todėl vaikai ne tik spalvins atskirus objektus, bet ir skaičiuos Kakės Makės dantukus, jos kepamus blynus ar pamestas natas, ieškos gudriai pasislėpusių raidžių, mokysis atskirti sveikus produktus nuo mažiau sveikų ir šifruos Kakės Makės siunčiamą slaptą žinią.

Knygelės puslapiuose bus galima sutikti jau pažįstamus monstrus Nanaisą ir Mamaisą, nykštuką, į svečius užsuks dainuoti mėgstantis Čipolinas, teta ir dėdė, kuriuos bus galima pavaišinti skanėstais.

Ir tai tik keletas žaismingų užduotėlių, kurios laukia mažųjų smalsuolių. Veiklos bus daug, todėl nuobodžiauti neteks, o įveikus knygelę bus galima ir pasiploti, ir pasidžiaugti, kadangi vaikas:

Susidraugaus su raidėmis ir išmoks jas pažinti,
Lavins smulkiąją motoriką, dailiai rašydamas raides ir skaičius,
Tobulins rašymo įgūdžius, nes užduotėlės kviečia rašyti ne tik raideles, bet ir ištisus žodžius,
Stiprins koncentraciją: norint atlikti užduotį reiks susikaupti ir sutelkti dėmesį į detales.

Knygelė „Spalvinu raideles ir skaičiukus“ skirta 4-6 metų vaikams. Ji ypač patiks tiems, kurie nepaleidžia iš rankų spalvinimo priemonių, nes čia bus daug erdvės fantazijai.


  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090146514

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Raidės spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė. Spalvinu raideles ir skaičiukus" perkama kartu