AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)

4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)" aprašymas

5–7 metų vaikams skirta užduočių knygelė „Abėcėlės knygelė“ supažindina juos su lietuvių kalbos abėcėlės raidėmis, skatina įvardyti daiktus, įsiklausyti į pirmąjį žodžio garsą, įsiminti pirmąją žodžio raidę. Lavina vaikų atmintį, dėmesį, foneminę klausą, smulkiąją plaštakų motoriką.

Didžiąją paveikslėlių dalį vaikai atpažins iš karto. Kai kuriuos matys gal pirmą sykį, todėl knygelės viršelio vidinėje pusėje pateikiami atsakymai. Tad suaugusiesiems patariama iš anksto pasidomėti jais. Reikėtų padėti vaikams atpažinti paveikslėlius, kurių pavadinimai prasideda „sudėtingesnėmis“ raidėmis Ą, C, Č, Ė, H, Y, O.

Užduotis – pirmiausia nuspalvinti raidę (galima ir kitus objektus), jeigu moka – parašyti savo vardą, paskui rasti, iškirpti ir priklijuoti paveikslėlius, kurių pavadinimai prasideda ta pačia raide. Iš 18 paveikslėlių reikia išrinkti tiek, kiek yra punktyrine linija pažymėtų langelių – dažniausiai 9, kartais – mažiau.

Raidžių aplikacijų parodėlė galėtų papuošti vaiko kambarį ar priešmokyklinio ugdymo patalpas.


  • Autorius: Daina Šalnienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094420290

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)", kurį pristato Daina Šalnienė. Siūlome ne tik išsamų "Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daina Šalnienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Abėcėlės knygelė (naujas leidimas)" perkama kartu