Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Lina Michelkevičė knygos

Rasta: 7

Kaip pasakoti apie meną? Dailės istorija, kritika, tekstai ir pasakojimai Lietuvoje | How to Tell About Art? Art History, Criticism, Texts and Narratives in Lithuania | Aušra Trakšelytė, Laura Petrauskaitė, Lina Michelkevičė
-10% su kodu: PATOGU
13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Turime sandėlyje
Jubiliejų kultūra | Anniversary Culture | Lina Michelkevičė, Tojana Račiūnaitė
-10% su kodu: PATOGU
13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Turime sandėlyje
Diagraminės vaizduotės atlasas: žemėlapiai tyrimuose, mene ir edukacijoje = Atlas of diagrammatic imagination: maps in research, art and education | Lina Michelkevičė, Vytautas Michelkevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
37,08 €
Kaina su kodu: 33,37 €
Turime sandėlyje
Menas valstybėje - valstybė mene / Arts in the State - The state in Arts | Aušra Trakšelytė, Lina Michelkevičė
-10% su kodu: PATOGU
15,25 €
Kaina su kodu: 13,72 €
Turime sandėlyje
Būti dalimi. Dalyvavimas ir bendradarbiavimas Lietuvos šiuolaikiniame mene | Lina Michelkevičė
-10% su kodu: PATOGU
18,29 €
Kaina su kodu: 16,46 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Lina Michelkevičė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Lina Michelkevičė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Lina Michelkevičė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Lina Michelkevičė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.