⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Fotografijos, istorijos, žemėlapiai

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.27 SoldOut

Knygos "Fotografijos, istorijos, žemėlapiai" aprašymas

Foto/karto/istorio/grafijos- tai meninis tyrimas, nagrinėjantis Lietuvos fotografiją, jos istoriją, fotografijos sampratas individualioje ir masinėje vaizduotėje. Į šią knygą sudėtos įdomiausios interpretacijos, projekto parodose eksponuoti žemėlapiai ir kiti vaizdai. Menotyrininkų ir istorikų tekstai diskusijų lauką praplečia iki televizijos ir kino vaidmens kuriant istoriją, žemėlapių reikšmės kultūrai bei pateikia daug pavyzdžių iš šiuolaikinio ir naujųjų medijų meno.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fotografijos, istorijos, žemėlapiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno kritikos, meno istorijos knygos

Agnė Narušytė, Lina Michelkevičė, Vytautas Michelkevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fotografijos, istorijos, žemėlapiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fotografijos, istorijos, žemėlapiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fotografijos, istorijos, žemėlapiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fotografijos, istorijos, žemėlapiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agnė Narušytė, Lina Michelkevičė, Vytautas Michelkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fotografijos, istorijos, žemėlapiai" perkama kartu