NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Vytautas Michelkevičius knygos

Rasta: 13

Opapa, meno doktorantūra? | Vytautas Michelkevičius
-10% su kodu: PATOGU
8,01 €
Kaina su kodu: 7,21 €
Turime sandėlyje
Diagraminės vaizduotės atlasas: žemėlapiai tyrimuose, mene ir edukacijoje = Atlas of diagrammatic imagination: maps in research, art and education | Lina Michelkevičė, Vytautas Michelkevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
37,08 €
Kaina su kodu: 33,37 €
Turime sandėlyje
Mapping Artistic Research. Towards Diagrammatic Knowing | Vytautas Michelkevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,25 €
Kaina su kodu: 24,53 €
Turime sandėlyje
Meninio tyrimo suvesti. Žinojimo kontūrais | Vytautas Michelkevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,68 €
Kaina su kodu: 24,91 €
Turime sandėlyje
Rasta: 13

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Vytautas Michelkevičius vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Vytautas Michelkevičius išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Vytautas Michelkevičius bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Vytautas Michelkevičius – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.