Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Magiškų gyvūnų mokykla“ – vokiečių rašytojos Margit Auer sukurta knygų serija vaikams ir jaunimui.

2012-ais metais pasirodžiusi pirmoji knygos dalis tapo bestseleriu Vokietijoje, o greitai išpopuliarėjo ir kitose šalyse. Knygos išverstos į daugiau nei penkiolika kalbų ir po pasaulį pasklido milijoniniu tiražu.

Magiškų gyvūnų mokykla knygos

Rasta: 6

Magiškų gyvūnų mokykla 3. Gesinkit šviesą! | Margit Auer
-22% su kodu: PATOGU
9,29 €
Kaina su kodu: 7,25 €
Turime sandėlyje
Magiškų gyvūnų mokykla 1 | Margit Auer
-22% su kodu: PATOGU
9,29 €
Kaina su kodu: 7,25 €
Turime sandėlyje
Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn | Margit Auer
-22% su kodu: PATOGU
9,59 €
Kaina su kodu: 7,48 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6Rašytoja Margit Auer iš viso parašė 11 serijos dalių. Knygos verčiamos į lietuvių kalbą ir šias istorijas jau spėjo pamilti mūsų šalies skaitytojai.

Nuostabios istorijos pradžia – knygoje „Magiškų gyvūnų mokykla 1“. Akmenynės mokykloje prasideda nauji mokslo metai, tačiau šį kartą jie neįprasti. Mokinius aplanko Magiškosios gyvūnų krautuvėlės savininkas ir papasakoja apie savo augintinius. Magiškasis gyvūnas – geras draugas, tik kam jis atiteks? Susipažinkite su visais pasakojimo veikėjais!

Antroji knyga – „Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!“ Šauni istorija tęsiasi! Magiškoje gyvūnų mokykloje gali rasti geriausią pasaulyje draugą, kuris visą gyvenimą tavimi rūpinsis ir išklausys. Be to, jis kalbės tik tau suprantama kalba, todėl galėsite turėti bendrų paslapčių. Tačiau viena mergaitė išduoda Magiškosios gyvūnų parduotuvės paslaptis savo draugei, o tada pasipila nemalonumai…

Trečioji knygų serijos dalis – „Magiškų gyvūnų mokykla 3. Gesinkit šviesą!“ Šį kartą laukia tikrai šiurpūs nuotykiai! Atėjo eilė savo magiškąjį gyvūną gauti Edžiui. Šikšnosparnė Eugenija – puiki draugė, pagalbininkė ir nuotaikos skaidrintoja. Tuo pačiu organizuojama skaitymo naktis, kurios metu vaikai įkalinami rūsyje ir juos išgelbėti gali tik magiškieji gyvūnai!

Ketvirtoji knyga – „Magiškų gyvūnų mokykla 4. Į kelionę!“ Mokytoja panelė Kornfyld pagauna vieną mokinį krečiantį šunybes, už kurias gresia pašalinimas iš mokyklos. Tačiau Silas ne tik neišmetamas, bet ir gauna magišką gyvūną – krokodilą Riką iš Floridos. Tiesa, panašu, kad šis krokodilas labiau bausmė nei dovana!

Penktoji šios serijos dalis – „Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn“. Nuotykiai tęsiasi. Kas šį kartą bus apdovanotas magiškuoju gyvūnėliu ir į kokias istorijas įsipainios? Skaitykite ir sužinosite!

Visas penkias knygas internetu galite įsigyti atskirai arba pirkti visą komplektą. Smagios ir originalios istorijos patiks visiems 6-8 metų vaikams!