⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!

Kaina: 9,29 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!" aprašymas

Ši knyga "Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės!“, tai tęsinys knygos „Magiškų gyvūnų mokykla“.

Magiškų gyvūnų mokykla taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o... magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausys, pamokys ir patars. Ir dar – su tavimi bendraus tik tau vienam suprantama kalba.

Niekam nevalia išduoti Magiškosios gyvūnų krautuvėlės paslapties. Tačiau Ida ją išpliurpia savo geriausiai draugei... Kas bus, jei tai sužinos mokytoja panelė Kornfyld? O Akmenynės mokyklos kieme paslaptingai atsiranda vis naujų duobių. Vaikai spėlioja: galbūt tai ateivių palikti ženklai? Gal – lobių ieškotojų darbas? O gal šias duobes iškasė... dar vienas magiškas gyvūnas? Galite būti tikri – pasirodžius magiškiems gyvūnams prasidės patys netikėčiausi nuotykiai! Ar prisijungsi?

Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia KlimaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!", kurį pristato Margit Auer. Siūlome ne tik išsamų "Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Margit Auer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškų gyvūnų mokykla 2. Vien duobės!" perkama kartu