Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Ronald D. Siegel – amerikiečių psichologas, dėstytojas, knygos „Sąmoningumo ugdymas“ autorius.


R. Siegel yra Harvardo medicinos mokyklos docentas, čia jis dėsto jau daugiau nei 35 metus. Taip pat dėsto Masačusetso universiteto medicinos mokykloje. Psichologijos daktaro laipsnį jis įgijo Rutgers universitete, o praktiką atliko jau Harvardo medicinos mokykloje.

Ronald D. Siegel knygos

Rasta: 2

Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness | Ronald D. Siegel
-30% su kodu: PATOGU
10,89 €
Kaina su kodu: 7,62 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 2

Ronald D. Siegel taip pat yra vienas iš Meditacijos ir psichoterapijos instituto vadovų.

Apie dėmesingą įsisąmoninimą ir jo pritaikymą psichoterapijoje jis skaito paskaitas ir pranešimus įvairiose pasaulio šalyse. Daug metų dirbo visuomenės psichikos sveikatos srityje, turi privatų kabinetą Linkolne, Masačusetse.

Yra prisidėjęs prie knygų ar publikacijų apie psichoterapiją, taip pat yra vienas iš kasmetinės Harvardo medicinos mokyklos konferencijos „Meditacija ir psichoterapija“ vadovų. Rengia mokymus įvairioms organizacijoms, dažnai kalba radijo ir TV laidose.

Ronald D. Siegel yra vienas iš knygos „Back Sense: A Revolutionary Approach to Halting the Cycle of Chronic Back Pain“ autorių. Knygoje kalbama ne tik apie fizinius, bet ir apie psichologinius metodus, kurie gelbsti nuo chroniško nugaros skausmo. Dr. Siegel aiškina, kaip pritaikius mindfulness technikas galima sumažinti skausmus ir pagerinti savijautą.

Knygos „Sitting Together: Essential Skills for Mindfulness-Based Psychotherapy“, „Wisdom and Compassion in Psychotherapy: Deepening Mindfulness in Clinical Practice“ ir „Mindfulness and Psychotherapy“ labiau skirtos psichologams, psichoterapeutams ir kitiems specialistams, norintiems pritaikyti dėmesingo įsisąmoninimo praktikas. Čia pateikiama daug pavyzdžių, kaip mindfulness technikos gali pagelbėti įvairius sutrikimus ar ligas kenčiantiems pacientams. Ronald Siegel yra šių knygų bendraautoris.

Knygose „Integrating Mindfulness Into Counseling and Psychotherapy“ ir „Mindfulness for Anxiety“ dr. Siegel pasakoja apie darbą su konkrečiais pacientais ir pagalbą jiems. Autorius akivaizdžiais pavyzdžiais demonstruoja, kaip mindfulness metodai padeda įveikti depresiją, nerimą, gelbsti linkusiems į savižudybę asmenims, atkuria santykius ar mažina chroniškus skausmus.

„Mindfulness praktikos gali padėti jums pamatyti ir priimti dalykus tokius, kokie jie yra, o ne tokius, kokius norite matyti.“ (Dr. Ronald D. Siegel)

Dr. Ronald D. Siegel su žmona gyvena Linkolne, Masačusetse. Jis pats kasdien naudoja praktikas, kurių moko kitus, kad suvaldytų savo nuolat užimtą nepaklusnų protą.