Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness

4.9
(23 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,89 €
Kaina su kodu: 7,62 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2021-12-04 Donata

Rekomenduoju.


2024-06-30 10.89 InStock
Į krepšelį 7,62 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ aprašymas

Mindfulness arba dėmesingas įsisąmoninimas sukėlė tikrą perversmą saviugdos ir psichologijos pasaulyje. Knygoje „Sąmoningumo ugdymas“ psichologas ir mindfulness ekspertas Ronald D. Siegel siūlo leistis į kelionę geros savijautos link.

Knyga „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ – tai planas ir priemonių rinkinys. Skaitydami knygą išmoksite susidoroti su neišvengiamomis kasdienėmis kliūtimis.

Dėmesingas įsisąmoninimas yra pasaulyje labai paplitusi praktika, kurią jau naudoja ir gydytojai, o kompanijų vadovai organizuoja mokymus savo darbuotojams. Lietuvoje ši praktika nėra taip smarkiai paplitusi ir vertinama, tačiau vis daugiau žmonių išbando dėmesingo įsisąmoninimo metodus ir naudojasi jų teikiama nauda.

Knygoje „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ pateiktus pratimus galėsite atlikti važiuodami į darbą, vedžiodami šunį ar plaudami indus, taip pat sužinosite, kaip susikurti kasdienį, vos 20 minučių trunkantį, meditacijos ritualą.

Autorius atskleidžia nesudėtingus, bet itin veiksmingus metodus, padeda susikurti veiksmų planą, padėsiantį susikoncentruoti ir visiškai išnaudoti savo laiką, susidoroti su neigiamomis emocijomis, pykčiu, liūdesiu. „Sąmoningumo ugdymas“ padės pajusti gilesnius ir tvirtesnius ryšius su partneriu, išmokti geriau pailsėti, atsikratyti streso ir žalingų įpročių, įveikti nerimą, depresiją, nemigą ir skausmus, kuriuos sukelia įtampa.

„Tai knyga, su kuria verta gyventi – nuolat atsiversti tuo metu aktualias dalis. Ši knyga svarbi mums ne tik kaip šeimos nariams, draugams, kolegoms, vadovams – mes, žmonės, visi vieni su kitais esame susiję įvairiausiais saitais.“

Paulius Avižinis, mokymų ir konsultacijų bendrovės OVC Consulting direktorius

„Žemiškai ir naudingai. Dr. Siegel siūlo tikrai praktišką mokymą apie gyvenimo pokyčių meną – mindfulness.“

Jack Kornfield, knygos „Atleidimo, meilės ir santarvės menas“ autorius

„Šis aiškus ir praktiškas vadovas gali padėti jums atrasti tikrąjį potencialą ugdant savo sąmoningumą. Jis siūlo gaires, kaip susikurti meditacijos ritualą ir priemones, kaip susidoroti su kasdieniu gyvenimu.“

Sharon Salzberg, knygos „Laimė ir meditacija. 28 dienų programa gerai savijautai“ autorė

Dr. Ronald D. Siegel – psichologijos dėstytojas Harvardo medicinos mokykloje, čia jis dėsto jau daugiau nei 35 metus. Taip pat yra vienas iš Meditacijos ir psichoterapijos instituto vadovų. Apie dėmesingą įsisąmoninimą ir psichoterapiją jis skaito paskaitas ir pranešimus įvairiose pasaulio šalyse. Yra knygų apie mindfulness, psichoterapiją, Rytų bei Vakarų medicinos požiūrį į chronišką skausmą autorius bei bendraautoris. Su žmona gyvena Linkolne, Masačusetse.

Iš anglų kalbos vertė  Viktorija Uzėlaitė2021-12-04

Rekomenduoju.

2021-09-15

knyga norintiems tobulėti, eiti sąmoningumo link, rekomenduoju

2021-09-13

Puiki, naudinga knyga kiekvienam

2021-08-30

Su šios knygos pagalbą išmokau medituoti taip, kad meditaciją padėjo išmokti gyventi paliekant nerimą, depresiją, vidines baimes nuošalyje. Pagaliau atradau savo vidinę laimę, o tai pavyko tada, kai nustojau jos vaikytis bereikšmiuose dalykuose.. Rekomenduoju paskaityti, gal padės ir jums, kaip padėjo man :)

2021-08-11

Smagūs pratimai ir užduotys saviugdai, labai pasiteisino ir gerai užmušė laiką, važiuojant autobusų į studijas :)

2021-07-19

Gavau dovanų, ir perskaičiusi supratau, kokia puiki buvo dovana, nes tikrai privertė susimąstyti

2021-06-30

Labai pozityvi, kupina naudingų patarimų knyga, kuri padės atsikratyti nerimo, efektyviau planuoti savo laiką ir produktyviai jį išnaudoti bei praturtins dvasinį pasaulį.

2021-06-28

Kuomet galvoje knibždėte knibžda daugybė gerų ir nelabai minčių ir viskam visuomet trūksta laiko, vadovaujantis knygos patarimais galima visai nesunkiai išeiti iš prieitos aklavietės.

2021-06-22

vien jau viršelis dvelkia ramybe ir hermonija. tai manau bus gera knyga.

2021-06-17

Vakarų medicina per pastaruosius porą dešimtmečių pritarė Azijos technikoms, tokioms kaip meditacija ir joga. Rekomenduočiau visiems, net ir tiems, kas neturi problemų su sveikata.

2021-06-16

Skaitau ir labai mėgaujuosi. Čia pateikiami praktiški, naudingi dėmesingumo metodai, kuriuos kiekvienas gali suprasti ir praktikuoti.

2021-06-15

 Knyga moko sąmoningumo, buvimo čia ir dabar. Prie knygos dar kartą tikrai grįšiu ateityje. Patiko.

2021-06-11

Paveiki ir naudinga knyga. Tas nuolatinis, bėgimas, stresas ir laiko stygius išmuša iš vėžių, džiugu, kad yra nesudėtingų, bet veiksmingų būdų, kad atsistatyti ir “surinkti” save.

2021-06-02

Mokėt suprati save ir elgtis taip kad jaustumeisi geriausiai, o ne taip kaip nori kiti.

2021-05-17

Tikrai naudinga perskaityti, kai stresas ir neigiamos emocijos paima viršų ir nebežinai, kaip nuo to išsilaisvinti. Radau nesudėtingų ir išsamių patarimų kaip atsipalaiduoti, susikoncentruoti, vadovautis teigiamomis emocijomis.

2021-05-13

Labai praktiška ir naudinga.

2021-05-11

Visas tas užsitęsęs karantinas ir sustojęs gyvenimas, priminė knygas. Radau daug pozityvo ir tinkamų minčių savo emocijom. Rekomenduoju

2021-05-06

Puikus vadovas tiems, kurie ieško vidinio džiaugsmo ir prasmės gyventi.

2021-04-29

Autoriaus tonas puikiai parodo jo žinias apie sąmoningumą, tuo tarpų išlieka lengvai skaitomas ir puikiai suprantamų. aš patenkintas 10/10 

2021-04-27

Labai išsami sąmoningumo praktikos apžvalga ir jos naudingumas. Suteikė naudingos informacijos. Pateikta aiškiai ir suprantamai. Likau patenkinta!

2021-04-21

Perskaičius išmokau kitokio požiūrio į  gyvenimą. Šios knygos dėka susidraugavau su savimi, ir gavau teigiama nauda. Rekomenduoju visiems praradusiems gyvenimo pusiausvira.

2021-04-14

Kaip ir aš, manau kiekvienas kažką ras joje sau.

2021-04-13

Labai naudinga knyga, puikus pasirinkimas.

Parašykite atsiliepimą apie „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Ronald D. Siegel pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ronald D. Siegel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ perkama kartu