Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Saulėlydžio saga“ – maginės fantastikos trilogija jaunimui, kurioje pasakojama apie sudėtingą paprastos merginos Belos Svan ir vampyro Edvardo Kaleno meilę. Ši autorės Stephenie Meyer sukurta istorija suvirpino romantikų širdis įvairiuose pasaulio kampeliuose.

Viskas prasidėjo pirmajame romane „Saulėlydis“, kurio vardą ir gavo visa knygų serija.

Saulėlydžio saga knygos

Rasta: 6

Vidurnakčio saulė | Stephenie Meyer
-70% su kodu: PATOGU
24,33 €
Kaina su kodu: 7,30 €
Turime sandėlyje
Užtemimas (galimi minimalūs pažeidimai) | Stephenie Meyer
-70% su kodu: PATOGU
14,96 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
Jaunatis (galimi minimalūs pažeidimai) | Stephenie Meyer
-70% su kodu: PATOGU
14,25 €
Kaina su kodu: 4,27 €
Turime sandėlyje
Brėkštanti aušra (galimi minimalūs pažeidimai) | Stephenie Meyer
-70% su kodu: PATOGU
16,02 €
Kaina su kodu: 4,80 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Kūrinys pasirodė 2005-ais metais ir taip greitai išpopuliarėjo, kad laikomas kone fenomenaliu. Pasaulyje parduota beveik du šimtai milijonų kopijų šios istorijos.

Bela Svan – paprasta septyniolikmetė, kartu su tėvu gyvenanti nedideliame mieste. Gyvenimas čia teka lėtu ritmu ir atrodo, kad šioje vietoje negali vykti įdomūs dalykai. Tačiau greitai naujokė Bela sulaukia vaikinų dėmesio, o vienas jų – žavusis Edvardas, kuris pasirodo yra vampyras. Tarp jaunuolių užsimezga meilė, kuri neturi ateities.

„Saulėlydis“ – saga, kurioje netrūksta romantikos, tačiau tai nėra vien meilės istorija. Čia gausu įtampos ir net ironijos, kas padaro kūrinį itin patraukliu. „Saulėlydžio“ visos dalys vienija bendras temas – kovą tarp instinktų ignoravimo ir norų tenkinimo, tikėjimą meile ir drąsą siekti savo svajonių.

Visos „Saulėlydžio“ dalys apima keturias knygas. Antroji serijos istorija – „Jaunatis“. Šioje knygoje pasakojama apie tai, kaip Edvardas palieka Belą, tikėdamas, kad tą daro dėl saugumo,  o ši paguodą randa vilkolakio Džeikobo glėbyje. Knygoje kalbama apie širdgėlą, kuri ištinka netekus artimo žmogaus, o Stephenie Meyer įkvėpimo sėmėsi klasikinėje „Romeo ir Džiuljetos istorijoje“.

Trečioji knygų serijos dalis – „Užtemimas“. Istorija taip sudomino skaitytojus, kad per pirmąją parą buvo parduota daugiau nei tūkstantis knygos egzempliorių. Skaitytojai pastebėjo, kad rašytojos veikėjai bręsta ir nagrinėjamos temos tampa vis brandesnėmis. Tačiau Stephenie Meyer ir toliau išlaiko įtampą bei intrigą.

„Saulėlydžio sagą“ užbaigia romanas „Brėkštanti aušra“. Šioje knygoje gausu vampyrų elito intrigų, kvapą gniaužiančių kovų ir netikėtų siužeto vingių. Ar galiausiai Bela ir Edvardas galės gyventi ramiai?

Sudomino ši nepaprasta istorija? Kviečiame įsigyti internetu. O jei perskaitę vis dar nenorite apleisti magiško vampyrų pasaulio, primename, kad autorė parašė ir dar vieną knygą – „Vidurnakčio saulė“. Šioje istorijoje balsą gauna ir savo versiją pasakoja pats Edvardas!