0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brėkštanti aušra

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,49 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Brėkštanti aušra


2021-06-30 16.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Brėkštanti aušra" aprašymas

Viso pasaulio skaitytojai užgniaužę kvapą stebėjo Belos Svan ir Edvardo Kaleno meilės istoriją. Rašytoja Stephenie Meyer sagą pradėjo knyga „Saulėlydis“, ją tęsė knygos „Jaunatis“ ir „Užtemimas“. „Brėkštanti aušra“ – finalinė, ketvirtoji dalis.

Regis visi nesutarimai praeityje. Bela ir Edvardas susituokia ir mėgaujasi medaus mėnesiu Brazilijoje. Bela dar turi laiko galutinai apsispręsti ar ji pasiryžusi prisijungti prie nemirtingųjų pasaulio. Netrukus jauna moteris pasijunta besilaukianti, tačiau užsimezgusi būtybė kelia pavojų jos gyvybei, o vilkolakių klanas įsitikinęs, kad motiną ir jos viduje augantį monstrą būtina sunaikinti. Bela pasiryžusi ne tik atsisakyti viliojančio nemirtingumo, bet ir atsisveikinti su savo gyvybe, jei tik pasaulis reikalauja tokios aukos.

„Brėkštanti aušra“ – įspūdinga knyga, kurioje netrūks vampyrų aukštuomenės intrigų, žūtbūtinių kovų, atsidavimo ir draugystės, nerimo dėl veikėjų sprendimų, netikėtų siužeto vingių ir, žinoma, nepaprastos meilės, kuri gali pakeisti pasaulį.

Paskutinę serijos dalį sudaro trys skyriai. Vienas jų pasakojamas vilkolakio Džeikobo balsu. Knyga buvo išleista 2008-tais metais. Pardavimai viršijo lūkesčius – per pirmą parą „Saulėlydžio sagos“ gerbėjai JAV nupirko 1,3 milijonų egzempliorių. Teigiama, kad Stephenie Meyer, nusprendusi į istoriją įtraukti ir nėštumą, labai daug domėjosi mitologija ir rėmėsi demono Inkubo legenda. Pastaroji dalis sulaukė itin prieštaringų vertinimų ir apžvalgų.

Knygos leidybos teisės buvo parduotos daugiau nei penkiasdešimčiai šalių, o siužetas pritaikytas dviejų dalių filmui. Pirmoji pasirodė 2011, o antroji – 2012 metais.

„Saulėlydžio saga“ – be abejonės viena populiariausių šio amžiaus knygų serijų jaunimui, tačiau rašytoja paskatino susidomėjimą ir kitų autorių literatūra. Vienoje iš knygų paminėtas Emily Bronte „Vėtrų kalnas“ išgyveno tikrą renesansą.

Stephenie Meyer – populiari amerikiečių rašytoja, kurianti fantastinio žanro knygas jaunimui ir suaugusiems. Autorė studijavo anglų kalbą ir literatūrą Brigham Young universitete, Jutoje. Istoriją apie paprastos merginos ir vampyro meilę įkvėpė sapnas ir Šekspyro kūryba. Tiesa, autorė nesitikėjo, kad „Saulėlydžio saga“ taps tokia populiaria.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė

Įdomu, kuo baigėsi ši jaunimui skirta serija? Įsigykite knygą internetu ir sužinokite, kas nutiko jūsų pamėgtiems veikėjams. Pirkti online kviečiame ir kitas įdomias istorijas. Paruošėme jums gerų kainų pasiūlymų, akcijų ir išpardavimų, kurių metu apsipirksite pigiau. Pirkti knygas patogu, nes visi leidiniai turi santrauką, aprašymus su puslapių skaičiumi, atsiliepimais, ištraukomis ir kitais reikalingais duomenimis.


  • Pavadinimas originalo kalba: Breaking Dawn
  • Autorius: Stephenie Meyer
  • Serija: Saulėlydžio saga
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 644
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143896

Parašykite atsiliepimą apie "Brėkštanti aušra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Brėkštanti aušra, kurį parašė Stephenie Meyer. Siūlome ne tik išsamų Brėkštanti aušra aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stephenie Meyer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Brėkštanti aušra. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Brėkštanti aušra dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brėkštanti aušra" perkama kartu