Saulius Jovaišas -  garsus verslo valdymo konsultantas, karjeros patarėjas, lektorius.
Specialistas jau daugybę metų įmonių vadovams veda mokymus. Pats Saulius Jovaišas teigia, kad nėra mokytojas ir netiki, jog kažko galima išmokyti suaugusius žmones, tačiau jis save vadina pagalbininku ir mielai dalinasi patirtimi.

Saulius Jovaišas 1996-tais metais Vytauto Didžiojo universitete baigė filosofijos studijas.

Saulius Jovaišas knygos

Rasta: 5

Misija talentai. Kaip atrinkti, pritraukti ir išlaikyti geriausius | Saulius Jovaišas, Valerija Buzėnienė
-60% su kodu: PATOGU
12,42 €
Kaina su kodu: 4,97 €
Turime sandėlyje
Misija talentai. Kaip atrinkti, pritraukti ir išlaikyti geriausius (knyga su defektais) | Saulius Jovaišas, Valerija Buzėnienė
-10% su kodu: PATOGU
7,49 €
Kaina su kodu: 6,74 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Vėliau Baltic Management Institute ir Vytauto Didžiojo universitete įgijo verslo valdymo magistro laipsnius.
Pagrindinės Sauliaus Jovaišo darbo sritys yra personalo parinkimo ir tolesnio valdymo konsultavimas, pagalba atrenkant vadovaujančius darbuotojus, efektyvaus ugdančiojo vadovavimo įgūdžių lavinimas. Mokymų dalyviai lektorių apibūdina kaip paprastą, turinti gerą humoro jausmą, kūrybišką ir pateikiantį itin praktiškus įvairių versle kylančių problemų sprendimus.

Tarp Sauliaus Jovaišo klientų pamatysime gerai žinomus įmonių pavadinimus, tokius kaip UAB „Tele2“; AB „Vilniaus baldai“; UAB „Girtekos logistics“; ERGO draudimas; „Danske Bank“; UAB “Alna Group” ir kt.
Saulius Jovaišas turi ilgametę vadovavimo patirtį įvairiose srityse. Jis septynerius metus dirbo radijo stoties M-1 programų direktoriumi. Daugiau nei penkerius metus vadovavo personalo atrankų įmonei „CV-Online Lietuva“. Daugiau nei vienuolika metų valdo konsultavimo įmonę „SJ Solution“.
Saulius Jovaišas rengia ir atviruosius mokymus vadovams. Šie seminarai apima tokias ugdančiojo vadovavimo temas kaip CEO iššūkiai, kaip tapti efektyviu vadovu, šiuolaikinė darbuotojų atranka, sisteminis personalo ugdymas, ką daryti, kad verslas dirbtų jums, o ne jūs versliui, savimotyvacija ir kt. Taip pat autorius kuria video formato seminarus.
Daugybę veiklų turintis vyras yra laidos „Boso valanda“ šeimininkas. Šis projektas skaičiuoja jau penktą sezoną. Kiekvienoje laidoje kalbama skirtingais klausimais susijusiais su vadovavimu bei vadyba, kalbinami įvairūs pašnekovai.

Saulius Jovaišas kartu su bendraautoriais parašė tris knygas. Pirmoji (parengta kartu su Girėne Ščiukaite) – „Ieškai darbo? Specialistų patarimai kaip susirasti darbą Lietuvoje“. Joje būsimi darbuotojai ras daugybę naudingų patarimų, pvz, kaip parašyti gerą CV ar pasiruošti pokalbiui.
Antroji su bendraautoriais paruošta knyga „Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?“ moko vadovus suprasti žmones, juos girdėti ir sugebėti motyvuoti darbui.
Trečioji knyga rengta su Valerija Buzėniene„Misija talentai. Kaip atrinkti, pritraukti ir išlaikyti geriausius“. Joje autoriai pataria darbuotojų paieškos, atrankos organizavimo bei personalo išlaikymo klausimais.