Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Vladas Braziūnas (g. 1952 m.) – Lietuvos poetas, eseistas, vertėjas, fotografas, Lietuvos rašytojų sąjungos, Lietuvių PEN centro, Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos narys, kurio knygos apdovanotos Zigmo Gėlės, Salomėjos Nėries ir kitomis premijomis. Poetas taip pat yra 51-ojo tarptautinio literatūrinio festivalio „Poezijos pavasaris“ ir Nacionalinės premijos laureatas. V.

Vladas Braziūnas knygos

Rasta: 15

Kuosos Kro namai ir atvirkščiai | Vladas Braziūnas
-27% su kodu: PATOGU
9,79 €
Kaina su kodu: 7,15 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Laiko pralandos | Vladas Braziūnas
-27% su kodu: PATOGU
12,99 €
Kaina su kodu: 9,48 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Vilniaus heteroglosija | Vladas Braziūnas
-30% su kodu: PATOGU
7,99 €
Kaina su kodu: 5,59 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Priedainė: eilėraščiai ir latvių poezijos vertimai | Vladas Braziūnas
-10% su kodu: PATOGU
1,99 €
Kaina su kodu: 1,79 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 15

Braziūno kūrybos bruožai: pirmykštės gamtos ir etnografinės buities detalės; tautosakos perfrazavimas; įvairių tautų mitologijos motyvai, vieningai sugyvenantys su modernia poetinio žodžio raiška.

Poetas žaidžia žodžių prasmėmis ir garsais, kurdamas savitą poetinę kalbą. Kalba šiam poetui tarsi gyvas organizmas, iš kurio autorius semiasi įkvėpimo. Toliau pateikiamoje citatoje autorius atskleidžia, kaip gimė ir vystėsi jo vis artimesnis santykis su kalbos vingrybėmis: „Prieš pusšimtį metų, 1969-ųjų rudenį, atvažiavau Vilniaus universitetan, čia iškart patekau ir glaudžian Universiteto kraštotyrininkų ramuvą kuriančiųjų būrelin. Nenujausdamas, kad ir pats ramuvos būsiu kuriamas, brandinamas, tikrinamas. Kad mano kalbos gomurys rezonuos ir jos baltišką tembrą,“ – Vladas Braziūnas.

Kaip jau minėta, V. Braziūnas yra ne tik talentingas poetas, bet ir vertėjas. Jo bibliografijoje galime rasti ne tik jo autorinę kūrybą, bet ir verstinius eilėraščius. Viena tokių knygų: „Priedainė: eilėraščiai ir latvių poezijos vertimai“. Kitos paminėtinos autoriaus knygos: „Saula Svalio (su CD)“, „Vilniaus heteroglosija“ ir kt.

Taigi, jeigu esate ne tik lietuvių, bet ir verstinės poezijos gerbėjas ar tiesiog norite įteikti dovaną šiam žanrui neabejingam asmeniui, patariame pasižvalgyti elektroniniame knygyne Patogupirkti.lt! Čia lengvai rasite ne tik šio autoriaus, bet ir kitų poetų bei rašytojų poezijos ir prozos kūrinius, dalykinę literatūrą ir kitas prekes internetu.

Mūsų bei mūsų knygyno skaitytojų rekomenduojamos Vlado Braziūno knygos laukia jūsų Patogupirkti.lt lentynose. Apsilankykite ir susipažinkite ne tik su šio poeto, bet ir su kitų populiarių lietuvių ir užsienio autorių knygomis iš arčiau. Išsirinkti padės ir skaitytojų atsiliepimai apie klasika tapusias ar naujas mūsų asortimento knygas. Jums tereikia kelis kartus spustelėti pelytę, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu. Užsisakykite dabar!