NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

„Žemės praeities atminimui“ - vieno garsiausių kinų mokslinės fantastikos rašytojo, devynių Galaxy ir Nebula premijos laureato Liu Cixin trijų romanų ciklas.

Šie trys romanai - tai stulbinantis mokslinės fantastikos epas, kuriame nagrinėjamos žmonijos susidūrimo su labai pažengusia ateivių civilizacija pasekmės. Istorija prasideda Kinijoje vykstant Kultūrinei revoliucijai.

Žemės praeities atminimui knygos

Rasta: 4

Mirties pabaiga | Liu Cixin
  • TOP
    57
    TOP 57
-10% su kodu: PATOGU
18,79 €
Kaina su kodu: 16,91 €
Turime sandėlyje
Tamsus miškas | Liu Cixin
  • TOP
    96
    TOP 96
-10% su kodu: PATOGU
15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Turime sandėlyje
Trijų kūnų problema | Liu Cixin
-10% su kodu: PATOGU
12,59 €
Kaina su kodu: 11,33 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Grupė mokslininkų įsipainioja į pavojingą sąmokslą, kuris galiausia baigiasi nežemiškos gyvybės atradimu. Tai istorija apie apie pirmąjį žmonijos kontaktą su svetima civilizacija, kuris baigiasi katastrofa. Geriausi protai Žemėje susivienija, kad kartu nuspręstų, kaip reaguoti į naują grėsmę, kaip išgelbėti žmoniją.

Pasakojime gilinamasi į sudėtingas mokslines ir filosofines problemas. Romanas įtraukia ne tik pačia istorija, bet ir puikiais veikėjų paveikslais ir, žinoma, pasakojimo tempu.

Sukurtas ateivių pasaulio civilizacijos Trisoliario modelis įspūdingas. Trilogijoje išsamiai aprašoma tiek ateivių civilizacija, tiek žmonijos reakcija į jų atvykimą. Romanas verčia susimąstyti apie žmoniją ir jos ateitį, yra įtampus, o jo pabaiga įspūdinga. Ciklą „Žemės praeities atminimui“ privalo perskaityti visi mokslinės fantastikos gerbėjai.

Ciklą sudaro trys knygos: „Trijų kūnų problema“, „Tamsus miškas“ ir „Mirties pabaiga“. Pirmųjų dviejų romanų veiksmas vyksta Kinijoje, trečiajame pasakojama apie ateities pasaulį.

Romane „Trijų kūnų problema“ - Kinijos kultūrinės revoliucijos laikai. Itin slapta karinė bazė siunčia signalus į kosmosą, kad užmegztų ryšį su nežemišku protu. Juos išgirsta ant išnykimo slenksčio esanti nežemiškoji civilizacija. Ateiviai ruošiasi įsiveržti į Žemę. Tuo metu Žemėje kyla ateivių šalininkų judėjimas - tai žmonės, kurie nekenčia žmonijos ir nori ateiviams padėti užkariauti Žemę.


Romane „Tamsus miškas“ pasakojama apie tai, kad iki ateivių atvykimo į žemę liko 400 metų. Bet jų šnipai jau čia. Superkompiuteriai stebi kiekvieną žemės gyventojų žingsnį ir visaip kenkia mokslo pažangai. Vienintelis žmonijos išsigelbėjimas - Wallfacer projektas. Keturi išrinktieji gaus neribotus išteklius, ir kiekvienas iš jų privalės sukurti planą, kaip atremti ateivių puolimą. Visos plano detalės saugomos vienintelėje nepasiekiamoje ateivių šnipams vietoje – jį sukūrusio mokslininko galvoje.


Trečioji, paskutinė dalis, „Mirties pabaiga“ - nuo Pasaulio pabaigos mūšio praėjo 50 metų.
Pavojus lyg ir praėjo. Tačiau žmonių civilizacija nėra saugi - niekas negali apsaugoti nuo kosmoso platybėse knibždančių pavojų. Žmonės privalo susivienyti ir ruoštis galimai apokalipsei. Šis kelias bus kupinas laimėjimų ir pergalių, tragedijų ir nuostabių atradimų.

Be šio ciklo mūsų e.knygyne itin geromis kainomis galite rasti ir kitas mokslinės fantastikos knygas - ne tik populiariąją klasiką, bet ir šiuolaikinių rašytojų mokslinę fantastiką. Ir ne tik mokslinę! Maginės fantastikos knygos taip pat laukia savo skaitytojų.