NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Aleksandras Svijašas (tikr. Александр Свияш, g. 1953 m. vasario 12 d., Kazachstanas) - psichologas ir psichoterapeutas, keliolikos labai populiarių knygų autorius, Maskvoje veikiančio psichologijos centro „Išmintingas kelias“ įkūrėjas.

Aleksandras Svijašas pasakoja, kad jo gyvenimo variklis – noras pažinti pasaulį.

Aleksandras Svijašas knygos

Rasta: 12

Pasąmonė gali viską! | Aleksandras Svijašas
-20% su kodu: PATOGU
14,28 €
Kaina su kodu: 11,42 €
Turime sandėlyje
Sveikata galvoje, o ne vaistinėje | Aleksandras Svijašas
-10% su kodu: PATOGU
7,25 €
Kaina su kodu: 6,52 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12

Būtent jis neleidžia sėdėti vietoje, skatina nuolat tobulėti ir ieškoti naujų idėjų. Jis bandė užsiimti ir finansine veikla, ir prekyba, bandė kurti verslą, tačiau suprato, kad šios sritys ne jam. Todėl ėmė ieškoti kitų savirealizacijos galimybių.

Aleksandro Svijašo ypatinga metodika paremta pozityviu požiūriu. Jo įkurtame centre skaitomose paskaitose ir seminaruose žmonės mokomi pažvelgti į savo nesėkmes ir išgyvenimus, o tada formuluoti tikslus ir žingsnis po žingsnio judėti trokštamo rezultato link.

Aleksandras Svijašas nelaiko savo metodikos izoliuota – ji susijusi su kitomis dvasinio tobulėjimo technikomis, nes jos visos akcentuoja žmogaus valią ir pozityvaus mąstymo būtinybę. Mokykla, siūlanti pesimizmą ir rezignaciją, neįsivaizduojama. Aleksandro Svijašo metodika išskirtinė tuo, kad ją papildo ezoterikos ir parapsichologijos žinios, leidžiančios pažvelgti giliau, nei klasikinė psichologija ar psichoanalizė. Tai suteikia galimybę giliau pažinti žmogų – jo protą, emocijas, dvasią – ir nustatyti tas gilumines kliūtis, kurios trukdo jam būti laimingam. Priežastis, kurios trukdo gyventi tokį gyvenimą, kokio jis sąmoningai trokšta.

Aleksandras Svijašas sako taip pat nesantis tobulas, ir jį ištinka sudėtingos gyvenimo krizės. Jas išspręsti padeda visada šalia esanti žmona Julija, kurią jis laiko savo kolege ir partnere.
Tarp Aleksandro Sviješo hobių – fotografija ir žvejyba, jis mėgsta klausyti džiazo ir bliuzo.

Įvairiose šalyse išleista per 8 mln. Aleksandro Svijašo knygų egzempliorių.