Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasąmonė gali viską!

Kaina: 14,28 €
TIKsinti kaina: 7,85 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 7.85 InStock
Į krepšelį 7,85 € TIKsinti kaina

Knygos „Pasąmonė gali viską!“ aprašymas

"Viskas gyvenime tarpusavyje susiję: gyveni - norisi išgerti, išgeri - norisi gyventi."
Nežinomo autoriaus mintis

Jeigu jūs šią knygą „Pasąmonė gali viską!“ laikote rankose, vadinasi, suprantate, kad žmogus - labai sudėtingas kūrinys ir jam dar ilgai reikės mokytis, kol jis įvaldys tą galimybių rinkinį, kurį jam nuo gimimo yra davusi Gamta. Ši knyga yra tarsi instrukcija, kaip pažinti save ir išnaudoti galimybes.

"Esu dvylikos knygų autorius. [...] Tai nėra proginai skaitiniai, ne detektyvai, ne fantastika. Tai visai rimta literatūra, nors ir parašyta paprasta kalba. Visos knygos skirtos vienai temai: kaip mums atskleisti savo galimybes, kad sulauktume daugiau sėkmės ir džiaugsmo, kaip suprasti kokias kliūtis esame patys susikūrę, ir kaip išvengti bereikalingos kovos bei rūpesčių.Visa tai yra įmanoma, tik turime suprasti, kokias klaidas darome, o paskui, kaip sakoma, "reikės pasistengti neužlipti ant to paties grėblio".
Reikia pasiryžti keistis.
Ši knyga yra "išmintingo kelio" metodikos tęsinys. Čia mes kalbame apie vidinius sprendimų darymo procesus ir atsakome į kai kuriuos svarbius kalusimus, pavyzdžuiu: kodėl mes labiau linkę į agresiją, o ne į džiaugsmą? Kodėl mums sunku įgyvendinti pačius gražiausius savo siekius? Kodėl dėl menkiausios priežasties prarandame savitvardą ir nesugebame kontroliuoti savo veiksmų?
Praktiškai pritaikę šios knygos idėjas, savo gyvenimą padarysite sąmoningesnį ir labiau valdomą. Ši knyga praves visiems, kurie sugeba logiškai mąstyti ir tiki, kad daug kas šiame gyvenime priklauso nuo jų pačių - ne vien nuo Dievo, likimo, sėkmės ar dar nuo kokių nesuprantamų jėgų."

Aleksandras Svijašas

"Išmintis su amžiumi ateina ne visada. Būna, kad amžius ateina vienas."
Denis Diderot

"Pasąmonė gali viską" - knygos "Atvira pasąmonė" naujas leidimas šiek tiek kitu pavadinimu.


  • Autorius: Aleksandras Svijašas
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 316
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112368
  • Vertėjas: Edmundas Juškevičius, Andrius Rondomanskis
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Pasąmonė gali viską!“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Aleksandras Svijašas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Pasąmonė gali viską!“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Pasąmonė gali viską!“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Pasąmonė gali viską!“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Pasąmonė gali viską!“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Svijašas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Pasąmonė gali viską!“ perkama kartu