Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kas mums trukdo turėti pinigų

Kaina: 10,99 €
Kaina su kodu: 9,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį 9,89 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kas mums trukdo turėti pinigų“ aprašymas

Pinigai yra mūsų tikrovės dalis - norime mes to ar ne. Pinigais vertinami mūsų talentai, profesionalumas, gebėjimas atlikti pačias įvairiausias užduotis, galų gale pinigai, kuriuos sugebame uždirbti, parodo, kiek mes apskritai esame verti. Deja, pinigų mums nuolat trūksta. Jų trūksta net tiems, kurie viešai skelbia, kad ne pinigai yra laimė.

Tad ką daryti, kad mūsų šis stygius nealintų? Kaip įžengti į turtingų žmonių gretas ir nesikankinti, kai matome, kad atlyginimo diena dar toli?

Knyga „Kas mums trukdo turėti pinigų“ visų pirma reikalinga tiems, kurie mano, kad dideli pinigai skirti ne jiems. Kuriems atrodo, kad tokius pinigus uždirba tik nedori ir nesąžiningi žmonės. Ir kurie netiki, kad patys gali būti turtingi. Į visas tokias abejones yra vienas atsakymas: jeigu gimėte šiame pasaulyje, jūs turite teisę būti laimingi. O viena iš sudedamųjų laimės dalių yra materiali gausa.

Aleksandras Svijašas yra populiarius rašytojas ir psichologas. jo knygos ir asmeninės konsultacijos daugybei žmonių padėjo išspręsti gyvenimo problemas, kurios pirmiau atrodė neišsprendžiamos. Unikalus Aleksandro Svijašo metodikos bruožas yra tas, kad jis klasikinę vakarietišką saviugdos psichologiją papildė Rytų filosofijos elementais. Tokios sintezės rezultatas yra praktinė sistema, kurią gali įvaldyti kiekvienas, pasiryžęs keisti savo gyvenimą...


  • Autorius: Aleksandras Svijašas
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • ISBN ar kodas: 9786098247961
  • Vertėjas: Andrius Rondomanskis
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Parašykite atsiliepimą apie „Kas mums trukdo turėti pinigų“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Aleksandras Svijašas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kas mums trukdo turėti pinigų“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kas mums trukdo turėti pinigų“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kas mums trukdo turėti pinigų“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kas mums trukdo turėti pinigų“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Svijašas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kas mums trukdo turėti pinigų“ perkama kartu