NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Asta Jolanta Miškinytė – kelionių ekspertė ir organizatorė, knygų autorė.

Vilnietė Asta Jolanta Miškinytė baigusi vidurinę mokyklą studijavo Vilniaus pedagoginiame institute (dabar – Vilniaus edukologijos universitetas). Vėliau pasuko į kelionių organizavimo verslą, vadovauja kompanijai „Kelionių gurmanai“.

Asmeninių rašytojos biografijos faktų viešumoje nėra daug.

Asta Jolanta Miškinytė knygos

Rasta: 4

Ir tada jie išplaukė | Asta Jolanta Miškinytė
-10% su kodu: PATOGU
2,99 €
Kaina su kodu: 2,69 €
Turime sandėlyje
Kasios K. asmeninis gyvenimas | Asta Jolanta Miškinytė
-10% su kodu: PATOGU
1,49 €
Kaina su kodu: 1,34 €
Turime sandėlyje
Bitlas, Ana Orka ir aš | Asta Jolanta Miškinytė
-10% su kodu: PATOGU
2,99 €
Kaina su kodu: 2,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Asta Jolanta Miškinytė pristatoma kaip aistringa keliautoja, trijų dukrų mama, močiutė, draugė, radio pjesės „Mama, aš tave myliu“ autorė. Taip pat ji yra ir rašytoja, įgyvendinusi svajonę išleisti knygą. Kurti tekstus autorė mėgo nuo jaunystės. Mokyklos metais yra parašiusi apsakymų, vėliau poezijos kūrinių, scenarijų.

Asta Jolanta neabejinga ir kitų rašytojų literatūrai. Mėgstamais autoriais įvardina S. Sagan, M. Duras, G. G. Marquez, H. Hesse, I Allende, J. Irving, O. Tokarczuk ir kt.

Debiutinis Astos Jolantos Miškinytės kūrinys yra romanas „Bitlas, Ana Orka ir aš“, pasirodęs 2019-tais metais. Aprašyme teigiama, kad ši knyga yra tarsi mūsų visuomenės atspindys. Tekstas skirtas tiek jaunimui, tiek suaugusiems ir pasakoja vieno paauglio bei jį supančių žmonių istoriją.

Kūrinyje „Bitlas, Ana Orka ir aš“ paliečiamos tokios temos, kaip tėvų nesutarimai, skyrybos, paauglių problemos, melas, nelaiminga meilė. Autorė teigia, kad ši knyga tėvams padės geriau suprasti savo paauglius. Romaną planuojama ir ekranizuoti.

Ilgai netrukus, 2020-tais metais, pasirodė ir antroji rašytojos knyga – romanas „Kasios K. asmeninis gyvenimas“. Beje, autorė teigia, kad jį rašyti pradėjo anksčiau nei tą, kuris pirmasis pasiekė spaudą. Knygoje „Kasios K. asmeninis gyvenimas“ liečiamos jau kitos temos ir autorė skaitytojams padovanojo moters brendimo istoriją.

Asta Jolanta Miškinytė teikia, kad jos knyga „Bitlas, Ana Orka ir aš“ patiks žmonėms nuo 16 metų iki pat senatvės, o „Kasios K. asmeninis gyvenimas“ artimesnė bus brandžioms moterims, taigi autorės kūryba universali ir gali patenkinti įvairaus skaitytojo poreikį. Visgi skirtingas knygas vienija bendri kūrybos bruožai: stiprūs charakteriai, rimtos problemos, situacijų įtaigumas.

Rašytoja Asta Jolanta Miškinytė planuoja išleisti ir daugiau knygų, tad sekite naujienas! Kviečiame jos romanus įsigyti internetu – saugu ir greita!