0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Aurimas Levickas knygos


KOMPLEKTAS. Norintiems INVESTUOTI. Trumpalaikės nuomos paslaptys + Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys | Aurimas Levickas, Jurijus Clavas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 34,58 €*
Sutaupote: 9.59 € (28%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys | Aurimas Levickas, Jurijus Clavas
(8 įvertinimai)
  • Leidėjas: Eugrimas


Daugiau
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (25%)
Turime sandėlyje

Trumpalaikės nuomos paslaptys. Praktinis vadovas, kaip uždirbti pasyviųjų pajamų iš trumpalaikės nekilnojamojo turto nuomos – net ir pandemijos metu | Aurimas Levickas, Jurijus Clavas
Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 17,69 €*
Sutaupote: 4.40 € (25%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Aurimas Levickas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Aurimas Levickas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Aurimas Levickas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Aurimas Levickas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.