0
Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys
12.99 InStock

Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys

  • Nuolaida knygai -25%
3.5
(4 įvertinimai)
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-01-15 Darius

Puiki knyga. Ypač patiko realūs praktiniai pavyzdžiai iš Lietuvos rinkos.

Informacija

Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 226
  • ISBN ar kodas: 9786094373749

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Žmonėms visuomet reikia stogo virš galvos – dėl šios priežasties nekilnojamas turtas niekuomet nepraranda savo išliekamosios vertės. Dažnai jis laikomas saugiausia ir patikimiausia investicija, kuri net per infliaciją išsaugo savo vertę. „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ – knyga, kurioje Jurijus Clavas ir Aurimas Levickas pateikia visą svarbiausią savo internetinio kurso apie nekilnojamąjį turtą medžiagą. Dabar ji prieinama patogiu knygos formatu.

2002-2008 metus Lietuvoje galima laikyti nekilnojamojo turto aukso amžiumi. Tada daugelis pirko būstą, statė namus ar investavo tikėdamiesi uždirbti. Tačiau atėjusi krizė ir sprogęs nekilnojamojo turto burbulas apnuogino neigiamą šių investicijų pusę, o rizika ne vieną atbaidė nuo tolesnių bandymų šioje srityje.

Autoriai supranta, kad nors nekilnojamojo turto investicijos labai pelningos, kaip ir bet kurioje veikloje čia slypi nemažai subtilybių ir pavojų, apie kurias nekilnojamojo turto investuotojai ne visada linkę kalbėti. Todėl knygoje „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ internetinių seminarų lektoriai nori pasidalinti patirtimi kaip išsaugoti pelningas investicijas nepaisant ekonominių svyravimų.

Šios knygos skaitytojai susipažins su investicijų nekilnojamojo turto srityje pagrindais ir galės pažvelgti į smulkiausius žingsnius, nuo kurių galima pradėti šią veiklą. Čia pateikiami vertingi patarimai, kaip rasti žemiau rinkos kainos įvertintus sandorius, pakelti nekilnojamojo turto vertę ir gauti net iki 30 proc. didesnę grąžą iš nekilnojamo turto nuomos. Sėkmingai pritaikyti, šie principai užtikrins pastovų pasyvių pajamų srautą.

Nuo gero sandorio paieškų iki patarimų, kur gauti pinigų pirmosioms investicijoms. Nuo pamatinių šios rinkos principų iki teisinių nuomos aspektų. Realiais Lietuvos nekilnojamojo turto pavyzdžiais iliustruota knyga „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ pateiks praktiškus veikiančius patarimus tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Laiko patikrinta strategija ir ilgametė patirtis padės drąsiai žengti į vieną pelningiausių ir stabiliausių ekonominių sektorių.

Knygos autorius Jurijus Clavas pirmąjį verslą įkūrė dar mokydamasis paskutiniuose universiteto kursuose. Supratęs, kad verslo sėkmė priklauso nuo pasiryžimo nuolat mokytis ir tobulėti, jis ieškojo būdų, kaip susikurti pajamų šaltinius, leidžiančius turėti daugiau laisvo laiko. Investavimu jis užsiima nuo 2006 m., o šiandien Jurijus ne tik turi platų investicijų portfelį ir kelis sėkmingai veikiančius verslus, bet taip pat veda mokymus ir koučingo konsultacijas.

Investuotojas, verslininkas ir lektorius Aurimas Levickas savo pirmąjį verslą pradėjo 2008 m., po metų įkūrė pirmąją papuošalų internetinę parduotuvę. Šiandien jis vysto dar kelis elektroninės komercijos projektus ir su partneriais užsiima nekilnojamojo turto nuoma.

2019-10-30 Darius

Žodžiu, gera knyga, pats galvoju mest darbą ir pradėt investuot, būt ant savęs, nu suprantat apie ką aš.

2019-10-30 Darius

Ai nebezinau gal ir nieko

2019-01-15 Darius

Puiki knyga. Ypač patiko realūs praktiniai pavyzdžiai iš Lietuvos rinkos.

2018-11-24 Darius

Ne kazka, labai pavirsutine info

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu