⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-06 Skirmantas

Pradedantiesiems domėtis labai tinkama, elementari viskas ko reikia pradžiamoksliui.


2023-02-28 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys" aprašymas

Žmonėms visuomet reikia stogo virš galvos – dėl šios priežasties nekilnojamas turtas niekuomet nepraranda savo išliekamosios vertės. Dažnai jis laikomas saugiausia ir patikimiausia investicija, kuri net per infliaciją išsaugo savo vertę. „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ – knyga, kurioje Jurijus Clavas ir Aurimas Levickas pateikia visą svarbiausią savo internetinio kurso apie nekilnojamąjį turtą medžiagą. Dabar ji prieinama patogiu knygos formatu.

2002-2008 metus Lietuvoje galima laikyti nekilnojamojo turto aukso amžiumi. Tada daugelis pirko būstą, statė namus ar investavo tikėdamiesi uždirbti. Tačiau atėjusi krizė ir sprogęs nekilnojamojo turto burbulas apnuogino neigiamą šių investicijų pusę, o rizika ne vieną atbaidė nuo tolesnių bandymų šioje srityje.

Autoriai supranta, kad nors nekilnojamojo turto investicijos labai pelningos, kaip ir bet kurioje veikloje čia slypi nemažai subtilybių ir pavojų, apie kurias nekilnojamojo turto investuotojai ne visada linkę kalbėti. Todėl knygoje „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ internetinių seminarų lektoriai nori pasidalinti patirtimi kaip išsaugoti pelningas investicijas nepaisant ekonominių svyravimų.

Šios knygos skaitytojai susipažins su investicijų nekilnojamojo turto srityje pagrindais ir galės pažvelgti į smulkiausius žingsnius, nuo kurių galima pradėti šią veiklą. Čia pateikiami vertingi patarimai, kaip rasti žemiau rinkos kainos įvertintus sandorius, pakelti nekilnojamojo turto vertę ir gauti net iki 30 proc. didesnę grąžą iš nekilnojamo turto nuomos. Sėkmingai pritaikyti, šie principai užtikrins pastovų pasyvių pajamų srautą.

Nuo gero sandorio paieškų iki patarimų, kur gauti pinigų pirmosioms investicijoms. Nuo pamatinių šios rinkos principų iki teisinių nuomos aspektų. Realiais Lietuvos nekilnojamojo turto pavyzdžiais iliustruota knyga „Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys“ pateiks praktiškus veikiančius patarimus tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Laiko patikrinta strategija ir ilgametė patirtis padės drąsiai žengti į vieną pelningiausių ir stabiliausių ekonominių sektorių.

Knygos autorius Jurijus Clavas pirmąjį verslą įkūrė dar mokydamasis paskutiniuose universiteto kursuose. Supratęs, kad verslo sėkmė priklauso nuo pasiryžimo nuolat mokytis ir tobulėti, jis ieškojo būdų, kaip susikurti pajamų šaltinius, leidžiančius turėti daugiau laisvo laiko. Investavimu jis užsiima nuo 2006 m., o šiandien Jurijus ne tik turi platų investicijų portfelį ir kelis sėkmingai veikiančius verslus, bet taip pat veda mokymus ir koučingo konsultacijas.

Investuotojas, verslininkas ir lektorius Aurimas Levickas savo pirmąjį verslą pradėjo 2008 m., po metų įkūrė pirmąją papuošalų internetinę parduotuvę. Šiandien jis vysto dar kelis elektroninės komercijos projektus ir su partneriais užsiima nekilnojamojo turto nuoma.Kiti taip pat domėjosi


2021-03-27

Po Dariaus komentaru tikrai neimanoma nepirkt, tiesiog garsiai zvengiau :D :D

2021-02-06

Pradedantiesiems domėtis labai tinkama, elementari viskas ko reikia pradžiamoksliui.

2020-08-11

Labai gera knyga, ačiū autoriui už geras įžvalgas ir pavyzdžius

2020-03-26

Ne, na, tokius komentarus paskaičius, tikrai verta susimąstyti... Pirmą puslapį atvėręs ponas Darius liko nepatenkintas, po metų, matyt, jau užvėręs paskutinį puslapį jau pakeitė nuomonę...

2019-10-30

Žodžiu, gera knyga, pats galvoju mest darbą ir pradėt investuot, būt ant savęs, nu suprantat apie ką aš.

2019-10-30

Ai nebezinau gal ir nieko

2019-01-15

Puiki knyga. Ypač patiko realūs praktiniai pavyzdžiai iš Lietuvos rinkos.

2018-11-24

Ne kazka, labai pavirsutine info

Parašykite atsiliepimą apie "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Aurimas Levickas, Jurijus Clavas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurimas Levickas, Jurijus Clavas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys" perkama kartu