0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 8.99 SoldOut

Knygos "Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda" aprašymas

Leo buvo devyneri, kai išdaužė vonios langą norėdamas suspėti į rungtynes. Dešimt, kai liovėsi augti. Trylika, kai paliko gimtuosius namus ir apsigyveno kitame žemyne. Šiandien juo žavisi milijonai futbolo gerbėjų visame pasaulyje.

Messi istorija - tai pasakojimas apie didį talentą ir neką mažesnį kuklumą. Apie tai, kad kopiant į šlovės viršūnę niekas niekada neateina lengvai. Ir apie tai, kad svajones būtina išsaugoti.

Šią kiekvienam futbolo gerbėjui privalomą perskaityti knygą gausiai iliustruoja spalvotos nuotraukos, o nuspalvina smagios istorijos iš futbolo aikštės.

Iš anglų kalbos vertė K. VilkončienėParašykite atsiliepimą apie "Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie sportą

Yvette Zoltowska-Darska parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Yvette Zoltowska-Darska tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Messi: berniukas, kuris tapo futbolo legenda" perkama kartu