0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-06-02 Justinas


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 8.99 SoldOut

Knygos "Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori" aprašymas

Kai Cristiano buvo aštuoneri, jo komanda pralošdavo visas futbolo rungtynes. Dvylika, kai jis paliko šeimą ir apsigyveno Lisabonos internate. Penkiolika, kai jam buvo diagnozuota širdies liga, dėl kurios vos neteko mesti futbolo. Dvidešimt ketveri, kai jis tapo... geriausiai apmokamu visų laikų žaidėju!


Ronaldo istorija - tai pasakojimas apie geležinę valią ir ryžtą kelyje į viršūnę. Apie nepaprastą talentą ir sunku darbą. Apie futbolą, kuriam kartais tenka daug paaukoti. Šią kiekvienam futbolo gerbėjui perskaityti privalomą knygą gausiai iliustruoja spalvotos nuotraukos, o nuspalvina smagios istorijos iš futbolo aikštės.


Iš anglų kalbos vertė K. Vilkončienė2020-06-02

Parašykite atsiliepimą apie "Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie sportą

Yvette Zoltowska-Darska parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Yvette Zoltowska-Darska tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori" perkama kartu