0

Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse

  • Nuolaida knygai -51%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 12,69 €
Knygyne: 25,49 €*
Sutaupote: 12.80 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2018-06-05 Kotryna

Nuostabu!

Informacija

Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094597732

2020-07-31 12.69 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Konstantino Andrijausko monografija "Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse" yra pirmoji Lietuvoje bei tarptautiniu atžvilgiu kokybiškai nauja dabartiniams Kinijos, Indijos ir Rusijos tarpusavio santykiams, jų viršvalstybinėms regioninėms tapatybėms bei užsienio politikos savo kaimynystėje įgyvendinimui skirta mokslinė studija.
Pasitelkiant savitas tarpdalykines lyginamąsias tyrinėjimo strategijas ir metodus, knygoje "Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse" įrodoma, kad šių trijų didžiųjų galių tarpusavio santykiuose XXI amžiaus pradžioje vis akivaizdžiau ryškėja vadinamoji regioninio lygmens galios asimetrija Kinijos naudai. Tokia ypatinga trišalės sąveikos konfigūracija turi vis didesnį poveikį Indijos ir ypač Rusijos pozicijų nuosmukiui regioniniu mastu atitinkamai Pietų Azijoje ir posovietinėje erdvėje bei kartu pagrindžia kinų globalios galios, t. y. supervalstybės, ambicijas. Iš čia kyla autoriaus Konstantino Andrijausko įsitikinimas, kad būtent sparčiai besivystanti Kinija šiandien turi būti laikoma pagrindiniu potencialiu besiformuojančios bendros Eurazijos civilizacinės erdvės hegemonu, pasaulinės įtakos centrui ir toliau slenkantis į Rytus.

Knygos "Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse" adresatas dvejopas: profesionalioji akademinė auditorija ir visuomeninė aplinka, inteligentija. Ji bus naudinga aukštųjų mokyklų dėstytojams ir studentams, užsienio ir saugumo politikos teoretikams bei praktikams, mokytojams ir vyresniųjų klasių mokiniams, kultūros darbuotojams, humanitarinių interesų visuomenei, visiems, besidomintiems aktualiomis tarptautinės politikos, ekonomikos, geopolitikos, istorijos, civilizacijos teorijos, orientalistikos, civilizacinės komparatyvistikos, kultūros istorijos ir teorijos problemomis.

2018-06-05

Nuostabu!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu