Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Genovaitė Petronienė (1970 m. lapkričio 19 d. Marijampolės rj.) – psichologė, psichoterapeutė, publicistė, rašytoja.

Genovaitė Petronienė pirmąsias savo studijas baigė Vilniaus Universitete, kur įgijo klinikinės psichoterapijos magistro laipsnį. Vėliau ji mokėsi Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute, kvalifikaciją kėlė įvairiuose kursuose ir seminaruose.

Genovaitė Petronienė knygos

Rasta: 8

Artumo laboratorija | Genovaitė Petronienė
-20% su kodu: PATOGU
20,95 €
Kaina su kodu: 16,76 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Laimės svarstyklės | Genovaitė Petronienė
-30% su kodu: PATOGU
12,62 €
Kaina su kodu: 8,83 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Gerųjų žmonių šešėliai. Psichologinės išpažintys ir esė | Genovaitė Petronienė
-60% su kodu: PATOGU
12,16 €
Kaina su kodu: 4,86 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 8Psichoterapeutė dėsto paskaitas Vilniaus universitete, Vilniaus Gedimino technikos universitete, Vilniaus dailės akademijoje, taip pat įvairiuose profesiniuose kursuose. 2012-ais metais jį įkūrė Laisvos asmenybės mokyklą.

Autorė parengė ir publikavo daugiau nei šimtą mokslinių straipsnių, skaitė pranešimus egzistencinės psichoterapijos konferencijose, dirba radijo laidose, veda terapijas, yra įvairių tarptautinių terapijos asociacijų narė, taip pat priklauso Lietuvos žurnalistų ir Lietuvos rašytojų sąjungoms.

Genovaitės Petronienės pasisakymus dažnai galima išgirsti populiariose televizijos ir radijo laidose, taip pat ji noriai duoda interviu Lietuvos žiniasklaidos priemonėmis.

Tarp savo pomėgių psichoterapeutė nurodo meninę kūrybą, o jos bibliografijoje jau įrašyta ne viena knyga. Ji rašo tiek grožinę, tiek dalykinę literatūrą. Pirmoji jos knyga pasirodė 2007-ais metais. „Laukiniai prisiminimai“ – eseistinių novelių rinkinys.

Vėliau sekė leidinys „Įdomioji psichoterapija mokytojams ir tėvams“, kurią įkvėpė darbas Pedagogų profesinės raidos centre. Autorė bando mokytojų ir mokinių problemas pavaizduoti iš kiek netikėto psichoterapijos kampo.

Knygoje „Gerųjų žmonių šešėliai – psichologinės išpažintys ir esė“ – savotiška meditacija, įkvėpta paslapčių, kurias išklausyti privilegija tenka psichoterapeutams.

„Neįvykusi terapija“ – ketvirtoji autorės knyga ir pirmasis romanas, kuriame gvildenami sudėtingi žmonių santykiai ir jausmai. Aprašyme teigiama, kad istorija labai tikroviška, o įkvėpimo autorė sėmėsi iš savo darbo patirties ir realių žmonių gyvenimų.

„Pas kunigą ir detektyvą, psichologo kabinete“ – psichoterapinės novelės, kuriose aprašoma kelionė po klientų pasąmonės labirintus.

Naujausia rašytojos ir psichoterapeutės knyga – „Pakelk mane aukštai“. Tai romanas apie žmogaus virsmą. Siužetas sukasi aplink moterį, kuri išgyvena skyrybas ir nežino kur link krypsta jos sudėtingas gyvenimas. Pagrindinis autorės kūrybos braižas – gebėjimas apjungti literatūrą ir savo profesines žinias. Skaitydami šį romaną skaitytojai pasijus tarsi dalyvautų realioje terapijoje.

Genovaitė Petronienė savo kūriniuose nebijo nagrinėti nepatogių temų, remiasi tikromis istorijomis ir kiekvienai situacijai siūlo išeitį. Sudomino? Kviečiame knygas įsigyti internetu.