Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pakelk mane aukštai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-27 Gregor K.

nuostabus istorijos pasakojimas.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.99 SoldOut

Knygos "Pakelk mane aukštai" aprašymas

Genovaitė Bončkutė Petronienė – gerai žinoma profesionali psichoterapeutė. Studentai ją sutinka Vilniaus universiteto, VGTU, Pedagogų profesinės raidos centro, Vilniaus dailės akademijos bei kitų mokymo įstaigų paskaitose. Moteris matoma įvairiose televizijos laidose, taip pat nuolat rašo straipsnius psichologijos temomis. Romanas „Pakelk mane aukštai“ – jau septintoji autorės knyga.

Trumpas aprašymas teigia, kad Genovaitės Bončkutės Petronienės romanas „Pakelk mane aukštai“ yra apie žmogaus virsmą. Susidūrimas su didelėmis gyvenimo problemomis priverčia ieškoti naujo kelio ir transformuotis. Pagrindinė veikėja – moteris, kuri išgyvena skyrybas.

Skaitytojai įsijautę į knygos siužetą pajaus profesionalią Genovaitės Bončkutės Petronienės patirtį. Rašytoja panaudojo realias psichoterapijos žinias ir įtaigiai atskleidė moters vidinį pasaulį, jos bandymą išgyventi, savo kelio paieškas bei suklupimus.

„Pakelk mane aukštai“ atskleidžia kaip psichoterapijos metu pasiekiama transformacija. Veikėja patiria stiprius išgyvenimus ir jai tenka rasti būdą gyventi toliau, suprasti savo santykį su aplinkiniu pasauliu, kitais žmonėmis bei įvykiais.

Rašytoja panardina skaitytojus į realią terapiją. Romane „Pakelk mane aukštai“ kiekvienas atpažinsime dalelę savęs, o sekdami pagrindinės veikėjos pėdsakais būsime įkvėpti ir savo gyvenimo pokyčiams.

„Pakelk mane aukštai“ paliečia tokias temas kaip depresija, vidurio amžiaus krizė, vienatvės baimė, traumos ateinančios iš vaikystės. Autorė remiasi realiomis sutiktų žmonių istorijomis ir atskleidžia, kad kiekviena problema turi išeitį ir sprendimo būdą.

Knyga „Pakelk mane aukštai“ išlipa iš romano žanro ir palaipsniui tampa terapiniu įrankiu, kuris padeda analizuoti save ir atrasti sunkumų sprendimo būdus.

Genovaitė Bončkutė Petronienė jau daugiau nei du dešimtmečius dirba psichoterapijos srityje. Taip pat ji skaito paskaitas Lietuvos universitetuose bei pranešimus tarptautinėse konferencijose. Autorė rengia straipsnius įvairiems mūsų šalies leidiniams, daug metų rašė žurnalui „Aš ir psichologija“, dalyvauja laidose, noriai dalija interviu. Taip pat Genovaitė Bončkutė Petronienė rašo knygas, kurios sulaukia palankių skaitytojų atsiliepimų bei kritikų apžvalgų.

Sudomino? Kviečiame įsigyti knygą internetu. Taip pat siūlome ir kitus užsienio bei Lietuvos autorių romanus. Išsirinkti patį įdomiausią padės knygų santraukos, aprašymai bei ištraukos. Pirkdami online visada patikrinkite akcijų ir išpardavimų pasiūlymus, gali būti, kad šiandien norimas romanas kainuoja pigiau, be to, visada siūlome kitų knygų už itin gerą kainą.


  • Autorius: Genovaitė Petronienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 195
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664977

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-27

nuostabus istorijos pasakojimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Pakelk mane aukštai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pakelk mane aukštai", Genovaitė Petronienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Genovaitė Petronienė su knyga "Pakelk mane aukštai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pakelk mane aukštai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genovaitė Petronienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pakelk mane aukštai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pakelk mane aukštai" perkama kartu