NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Jim Rohn (Emanuel James (Jim) Rohn; 1930 m. rugsėjo 17 d., Jakima, Vašingtonas, JAV – 2009 m. gruodžio 5 d., West Hills, Los Andželas, Kalifornija, JAV) – verslo filosofas ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, lektorius.

Jim Rohn knygos

Rasta: 5

Penkios gyvenimo mozaikos | Jim Rohn
-40% su kodu: PATOGU
8,20 €
Kaina su kodu: 4,92 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Pasiimk iš gyvenimo viską! | Earl Soaff, Jim Rohn
-40% su kodu: PATOGU
5,69 €
Kaina su kodu: 3,41 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 5

Jo žemiškas ir pagrįstas požiūris į gyvenimą ir tai, kaip jį pagerinti, pelnė jam bestselerių autoriaus vardą daugybėje pasaulio šalių. Per savo ilgiau nei 40 metų trukusią karjerą jis padarė įtaką daugiau nei 5 milijonams žmonių visame pasaulyje.

Jim Rohn gimė Jakimoje, Vašingtone. Jo tėvai turėjo ūkį Aidahe, kur jis ir augo. J. Rohn buvo vienintelis vaikas šeimoje.


Jim Rohn koledže mokėsi vos metus, po to jį metė ir pradėjo savo profesinę karjerą kaip žmogiškųjų išteklių vadovas Sears parduotuvėje. Tuo metu draugas pakvietė jį į garsaus verslininko John Earl Shoaff paskaitą. 1955 m Ronas kaip platintojas prisijungė prie šio verslininko valdomo tiesioginių pardavimų verslo AbundaVita.


Po poros metų  Jim Rohn pasitraukė iš AbundaVita ir prisijungė prie Nutri-Bio – dar vienos tiesioginių pardavimų kompanijos. Tuomet kompanijos įkūrėjai, tarp jų ir John Earl Shoaff pradėjo jį mokyti, ir J. Rohn, pasinaudojęs iš mentorių gautomis žiniomis, pavertė Nutri-Bio viena didžiausių organizacijų. 1960 m., kai Nutri-Bio išsiplėtė į Kanadą, Rohn buvo išrinktas viceprezidentu.


Kompanijai Nutri-Bio pasitraukus iš verslo, J. Rohn buvo pakviestas kalbėto Rotary klubo susitikime. Kvietimą jis priėmė ir netrukus sulaukė jų dar daugiau. Jis buvo kviečiamas dalintis savo žiniomis, įžvalgomis ir įkvėpimu įvairiuose renginiuose, o 1963 metais vedė pirmąjį seminarą, kuriame pasakojo savo istoriją ir atskleidė savo asmeninio tobulėjimo filosofiją.


Aštuntajame dešimtmetyje J. Rohn vedė seminarus ir asmeninio tobulėjimo užsiėmimus. Ši jo veikla truko 40 metų. Jim Rohn buvo vienas stipriausių ir įsimintiniausių mokytojų. Pačius sudėtingiausius, amžinus ir laikui nepavaldžius principus jis sugebėdavo pateikti labai paprastai ir suprantamai. Daugelis jį sutikusių ir jo paskaitų klausiusių žmonių teigia, jog lektorius padarė teigiamą įtaką ir įkvėpė pozityviems pokyčiams. Jis laikomas vienu įtakingiausių verslo filosofų ir asmeninio tobulėjimo ekspertų. J. Rohn parašė daugybę knygų, begalę kartų kabėjo televizijos ar radijo eteryje, mokė ištisą kartą asmeninio tobulėjimo trenerių, didžiausių įmonių vadovų.


Jis bendravo ir paveikė milijonus žmonių, tūkstančiai jį laiko savo mentoriumi, o tarp jų ir tokie šiuolaikiniai saviugdos bei sėkmės mokytojai kaip Mark Victor Hansen, Brian Tracy, T. Harv Ecker bei šiuo metu vienas garsiausių efektyvaus gyvenimo ekspertų Anthony Robbins.


Jim Rohn mirė 2009 metų gruodį nuo plaučių fibrozės.


Nemažai Jim Rohn kalbų galima rasti įvairiose nemokamose socialinėse platformose.