Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasiimk iš gyvenimo viską!

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,69 €
Kaina su kodu: 3,41 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2020-10-27 Dorotė

Knyga nieko gero, tačiau patiko tuo, kad nieko nemoralizuoja, o tik pateikia pastebėjimus. Poros valandų skaitalas.


2024-06-30 5.69 InStock
Į krepšelį 3,41 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ aprašymas

J. B. Jones ir Earl Shoaff raginimas „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ toli gražu nėra paprastas raginimas. Tai - tiksli instrukcija, kaip pakeisti giluminę mąstymo struktūrą ir užprogramuoti save sėkmei. Juk, galų gale, mūsų sąmonė taip pat paklūsta Visatą valdančioms taisyklėms ir dėsniams!

Viskas šiame pasaulyje paremta taisyklėmis – net kosmosas veikia pagal tam tikrus dėsnius, kuriuos perpratus galima daug laimėti. Pavyzdžiui, elektra darganotais rudens vakarais gali apšviesti jūsų kambarįs, tačiau nežinant jos veikimo dėsnių, galima tą kambarį be problemų supleškinti. Dar daugiau, elektros jungiklį paspausti moka kiekvienas trimetis… O jei tokios pat taisyklės ir „jungikliai“ egzistuoja ir kelyje į asmeninę sėkmę?

Daugybė žmonių įsitikinę, kad sėkmingą gyvenimą lemiančios taisyklės labai sudėtingos ir komplikuotos. Ar net neperprantamos eiliniams mirtingiesiems. Vis dėlto J. B. Jones ir Earl Shoaff įsitikinę, kad jas išmokti ir pritaikyti gali kiekvienas. Deja, būtų naivu tikėtis, kad to galima išmokti trinant mokyklos ar universiteto suolą. Išsilavinimas labai dažnai vaidina antraeilį vaidmenį – juk daugybė milijonierių vos baigė vidurinę!

Kur kas svarbesnis yra gebėjimas… suskaičiuoti iki keturių.

Pirma: sužinok ko nori ir užrašyk.
Antra: įsivaizduok, kad tai jau turi.
Trečia: kontroliuok ir elkis, lyg tai jau turėtum.
Ketvirta: ieškok ir rask atsakymą į klausimą „kaip?“

Šie paprasti keturi žingsniai padės užprogramuoti pasąmonę ir ji pati nejučia ras kelią – vidinis balsas ir intuicija pašnibždės, ko reikia mokytis, ką sužinoti ir kaip daryti, kad aplankytų sėkmė. Tačiau tai pavyks tik įsisąmoninus keturius žingsnius, o to pasiekti padės knyga „Pasiimk iš gyvenimo viską!“.

Neturtingoje keturiolikos vaikų šeimoje gimęs ir augęs James Breckenridge Jones visko gyvenime pasiekė pats – jis įveikė nepriteklių ir tapo multimilijonieriumi. Šeštajame dešimtmetyje J. B. Jones keliavo po Jungtines Valstijas skaitydamas viešas paskaitas ir vesdamas seminarus. Jis debiutavo išleidęs knygą „Jei gali suskaičiuoti iki keturių“, kurios atgarsių rasite ir knygoje „Pasiimk iš gyvenimo viską!“.
J. B. Jones kompanijos pardavimų vadovu dirbo Earl Shoeff, šios knygos bendraautorius.

Iš anglų kalbos vertė Aleksandras Tomskis


  • Autorius: Jim Rohn, Earl Soaff
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678151

2020-10-27

Knyga nieko gero, tačiau patiko tuo, kad nieko nemoralizuoja, o tik pateikia pastebėjimus. Poros valandų skaitalas.

Parašykite atsiliepimą apie „Pasiimk iš gyvenimo viską!“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Earl Soaff, Jim Rohn pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Pasiimk iš gyvenimo viską!“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Pasiimk iš gyvenimo viską!“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Earl Soaff, Jim Rohn tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ perkama kartu