Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Joey Graceffa (g. 1991 m. gegužės 16 d.) – amerikiečių youtuberis, vlogeris, aktorius, autorius, prodiuseris ir dainininkas.

Supažindame su keliais šios įvairiapusės asmenybės biografijos faktais. Joey Graceffa gimė Masačusetso valstijoje. Būdamas šešiolikos jis pradėjo kurti „Youtube“ vaizdo įrašus. Filmukai patiko žmonėms ir sekėjų skaičius pradėjo sparčiai augti.

Joey Graceffa knygos

Rasta: 3

Rasta: 3

Netrukus vaikinas įkūrė dar vieną kanalą, skirtą vien vaizdo žaidimams. Šiandien jis turi daugiau nei 7,4 mln. pirmojo kanalo prenumeratorių ir daugiau nei 2 mln. žaidimų kanalo prenumeratorių.

Joey Graceffa populiarus ir kituose socialiniuose tinkluose, kuriuose jo gyvenimą stebi milijonai žmonių. 2013-ais metais jis kartu su savo mergina dalyvavo realybės šou „The Amazing Race 22“. Po metų Graceffa pradėjo kurti interneto serialą bei sukūrė du trumpametražius filmus. Galiausiai ir pats nusifilmavo seriale taip dar padidindamas populiarumą.

2015-ais metais vaikinas išleido memuarų knygą „Real real real“, kurioje kalbėjo apie savo asmeninį ir profesinį gyvenimą, aptardamas tokias temas kaip motinos alkoholizmas, brolio autizmas, jo patirtis vidurinėje mokykloje, karjeros pradžia "YouTube" ir pan.

2016-ais daug veiklų turinti žvaigždė pristatė papuošalų liniją, taip pat kartu su kitais youtuberiais vaidino seriale.  

Tais pačiais metais jis kartu su bendraautore Laura L. Sullivan išleido jaunimui skirtą distopinę trilogiją „Edeno vaikai“. Tai pasakojimas apie merginą, kuri negali gyventi ateities pasaulyje. Pagrindinė herojė yra antrasis šeimos vaikas, o tai reiškia, kad ji neturėjo gimti. Dėl poreikio kontroliuoti gimstamumą, Ravena yra beteisė ir privalo nuolat turi slėptis. Tačiau vieną dieną ji išdrįsta palikti namus.

Knygos autorius teigia, kad idėją galvoje nešiojosi net kelis metus ir galiausiai žodžius tereikėjo užrašyti. Joey Graceffa žavisi tokiais kūriniais kaip „Bado žaidynės“ ir tikisi, kad jo knyga vieną dieną taip pat bus ekranizuota.

Trilogiją sudaro romanai „Edeno vaikai“, „Edeno maištininkai“ ir „Edeno išrinktieji“. Istorijos sparčiai užkopė į „The New York Times“ bestselerių sąrašus ir sulaukė daug palankių atsiliepimų „Amazon“ bei „Goodreads“ platformose.

Jei ieškote įtraukiančių kūrinių jaunimui, rekomenduojame „Edeno vaikus“ pirkti internetu.