⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karen White (g. 1964 m.

Karen White knygos

Rasta: 14

Sugrįžimas namo | Karen White
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,39 €
Turime sandėlyje
Svajonių medis | Karen White
5,99 €
Turime sandėlyje
Prarastos valandos | Karen White
5,79 €
Turime sandėlyje
Stiklo skambesys | Karen White
10,99 €
Turime sandėlyje
Namas Trado gatvėje | Karen White
14,39 €
Turime sandėlyje
Paskutinė naktis Londone | Karen White
14,59 €
Turime sandėlyje
Pakrantės medžiai | Karen White
12,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 14

gegužės 30 d., Tulsa, Oklahoma, JAV) – amerikiečių rašytoja, daugiau nei dvidešimt penkių romanų ir „New York Times“ bestselerių autorė.Nors gimė JAV pietuose ir užaugo Misisipės valstijoje, dėl tėvo darbo tarptautinėje „Exxon“ kompanijoje Karen White dalį savo vaikystės ir paauglystės praleido Venesueloje ir Londone. Būtent šiame mieste šeima gyveno ilgiausiai – net septyneriems metams. Čia ji baigė Londono amerikiečių mokyklą, bet studijuoti grįžo į savo gimtinę – mokėsi Naujajame Orleane, kur įgijo vadybos bakalauro laipsnį.

Karen White prisimena, kad septintoje klasėje nusprendė perskaityti Margaret Mitchell „Vėjo nublokšti“. Jos motina, pamačiusi šią knygą, liepė ją tučtuojau grąžinti į biblioteką, nes tokios knygos netinkamos paaugliams. Tačiau Karen nepakluso ir knygą perskaitė – kadangi jos motina knygų nemėgo, mergina pažadėjo sau, kad savo vaikus auklės kitaip.

Savo pirmąją knygą Karen White parašė praėjus dešimčiai metu po universiteto baigimo. Ji pasakoja, kad nuo vaikystės dievino skaitymą – augdama kartu su broliais ji knygose ieškodavo stiprių veikėjų moterų. Karen teigia niekada sąmoningai nesiekusi tapti rašytoja. Šį „amatą“ ji atrado atsitiktinai.

Nors gyvemo įvairiuose pasaulio kampeliuose, savo gimtine Karen White laiko pietines JAV valstijas. Čia vyksta visų jos romanų veiksmas, nes, anot jos, rašyti apie pietines valstijas - reiškia rašyti apie namus. Moteris teigia, kad vienas iš pagrindinių jos kūrybos principų – parašyti geresnę knygą, nei ankstesnė.
 
Karen White yra ištekėjusi už bankininko Timothy J. White, kartu pora užaugino du vaikus. Laisvą laiką moteris leidžia skaitydama ir dainuodama, tačiau kaip įmanydama vengia virtuvės ir maisto gaminimo. Šiuo metu jiedu su vyru gyvena Džordžijos valstijoje netoli Atlantos ir turi du išlepintus šunis.

Pirmoji Karen White knyga „In the Shadow of the Moon“ tapo „RITA“ apdovanojimų finalininke, o nuo 2009 m. bene visi autorės romanai užkopia ant „The New York Times“ bestselerių pakylos.