⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Advento kalendoriai vaikams – vienas populiariausių šventinių produktų. Kalėdos yra laukiamiausia metų šventė, o šį laukimą palengvins smagūs ir nuotaikingi teminiai leidiniai.

Rasta: 22

Advento kalendorius „Dinosaurs“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
30,99 €
Turime sandėlyje
SLIMY advento kalendorius |
  • Nemokamas knygos pristatymas
31,99 €
Turime sandėlyje
Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo | Alex T. Smith
MAŽA KAINA
9,99 €
Turime sandėlyje
Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė | Alex T. Smith
MAŽA KAINA
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 22

Advento kalendoriai vaikams padeda geriau suprasti švenčių ir Kalėdų prasmę, palengvina laukimą ir suteikia daug džiaugsmo. Tokie kalendoriai – labai įvairūs. Pavyzdžiui, visame pasaulyje, ko gero, populiariausi šokoladiniai advento kalendoriai, kuriuos mėgsta ir dideli, ir maži. Kiekvienas jų langelis slepia po šokoladuką.

Moterims patinka grožio advento kalendoriai, o pastaruoju populiarėja ir laukimo džiaugsmą dovanojantys rinkiniai vyrams. Jie slepia įvairius įrankius, gėrimus ar kitus džiuginančius dalykus.

Tačiau rekomenduojame prisiminti ir knygelių formato advento kalendorius. Siūlome Linos Matiukaitės bei Ievos Kilienės leidinį „Advento kalendorius. 24 kūrybinės veiklos idėjos visai šeimai“. Šios autorės į šeimos kasdienybę įtrauks įvairių smagių užduočių.

Knygų pavidalo advento kalendoriai siūlo neprisirišti prie materialių gėrybių ir dienas iki Kalėdų skaičiuoti gerokai prasmingiau. Tokia knygelė patiks visai šeimai. Sveika, spalvinga ir įdomu! Ar gali būti geriau tamsų ir šaltą žiemos vakarą?

Ką rasite tokio tipo leidinyje? Vaikai, o taip pat jų šeimos nariai, kiekvieną advento dieną galės spręsti galvosūkius, pratimus ir žaidimus. Iš viso jų paprastai laukia net 24! Visos šios linksmybės sudarytos taip, kad į veiklą įsitrauktų visa šeima.

Advento kalendoriuose vaikams pateikiamos užduotys labai skirtingos, todėl niekada nenusibos. Šeimyna galės surengti lenktynes, kad greičiau nupieštame labirinte pasieks eglutę, taip pat turės padėti personažams pasiekti jiems reikalingus daiktus ar net išsikirpti įvairių dekoracijų ir papuošti namus šventėms.

Turtingas ir nuo materialinių gėrybių nutolęs advento kalendorius tampa priemone suartinti visą šeimą bei prisiminti tai, kas iš tiesų svarbu. Puikiausiu kalendoriumi šventiniam laikotarpiui gali tapti ir įvairių trumpų istorijų knygos. Perskaitykite po vieną kiekvieną dieną.

Štai pavyzdžiui, brolio pranciškono Juozapo Marijos Žukausko sudarytame leidinyje taip pat rasite viską, ko reikia paįvairinti ir praturtinti laukimo laikotarpį: stalo žaidimą, advento kalendorių su lipdukais, jaukias istorijas apie Tris karalius.

Kategorijoje „Advento kalendoriai vaikams “ parduodami leidiniai – puiki dovana ir laisvalaikio pramoga. Kviečiame juos įsigyti internetu, nes taip galite sutaupyti. Knygyne nuolat vyksta akcijos ir išpardavimai, nukainuojama daug knygų, tad visada rasite leidinių pigiau. Priminsime, kad knyga yra viena geriausių dovanų, todėl plačiame mūsų asortimente rasite ne tik puikių advento kalendorių vaikams, bet ir įvairaus žanro bei temų skaitinių suaugusiems skaitytojams.