NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant

4.3
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-11-03


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 2.99 SoldOut

Knygos "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant" aprašymas

Knyga "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant" - tai pasakojimas apie tai, kaip išeinantieji perkeičia mūsų gyvenimus.

Po daugelio metų pasitenkinimo neteikiančio darbo australų rašytoja ir dainininkė Bronnie Ware pradėjo prasmingo darbo paieškas. Nors ir neturėdama formalios kvalifikacijos bei patirties, ji ėmėsi palaikomojo slaugymo. Ji kelerius metus slaugė sunkius ligonius paskutiniąsias 3-12 savaičių iki jų mirties ir mokėsi iš jų gyvenimo išminties.

Besirūpinant mirštančiaisiais, Bronnie gyvenime įvyko svarbūs virsmai. Vėliau ji sukūrė tinklaraštį ir paskelbė straipsnį apie dažniausius jos slaugytų žmonių apgailestavimus. Straipsnis „5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant“ taip išpopuliarėjo, jog per pirmus metus jį perskaitė daugiau nei trys milijonai skaitytojų visame pasaulyje. Daugelio prašoma, Bronnie dabar dalijasi savo asmenine istorija. Bronnie gyvenimas buvo spalvingas ir įvairiapusis. Pati gyvendama pagal mirštančiųjų suvoktas pamokas, ji suprato, jog kiekvienam, jei tik jis sąmoningai stengsis, įmanoma mirti visiškai ramiu protu.
Visa tai ji perteikia savo knygoje „5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant“.

Šiame nuoširdžiame pasakojime Bronnie aiškina mirštančiųjų jai persakytų apgailestavimų svarbą ir kaip galime pozityviai pritaikyti juos, kol dar turime laiko.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Jurevičius

  • Autorius: Bronnie Ware
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050622

2020-11-08

NIEKO NEGALIU PASAKYTI, NES NESKAIČIAU

2020-11-03

2020-11-03

2020-08-10

2020-06-23

2016-02-18

Tikras gyvenimo džiaugsmo vadovėlis

Parašykite atsiliepimą apie "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant", Bronnie Ware. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronnie Ware su knyga "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronnie Ware. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "5 dažniausios apgailestavimų priežastys mirštant" perkama kartu