0

Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė

Informacija

Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • ISBN ar kodas: DUOM-STRUKT-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė" aprašymas
Vadovėlyje pateikiamas sisteminis algoritmų teorijos kursas. Jis pradedamas duomenų struktūrų analize, nes daugelio algoritmų efektyvumas labai priklauso nuo sėkmingo duomenų struktūrų parinkimo. Skaitytojai supažindinami su algoritmų sudarymo ir jų analizės būdais, pateikiami populiariausi algoritmai. Daug dėmesio skiriama algoritmų sudėtingumo analizei.
Paskutiniame skyriuje rodoma, kaip sudaromi lygiagretieji algoritmai. Teorinės žinios iliustruojamos įvairių taikomųjų uždavinių sprendimo pavyzdžiais, algoritmus nesunku pritaikyti kitiems uždaviniams spręsti.
Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiama papildomų savarankiško mokymosi uždavinių.
Leidinys skirtas informatikos ir matematikos specialybių žemesniųjų kursų studentams, magistrantams. Juo taip pat gali naudotis doktorantai bei specialistai, mokslinėje ir praktinėje veikloje taikantys skaičiavimo metodus, algoritmus ir matematinio modeliavimo metodiką

Parašykite atsiliepimą apie "Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė, kurią skaitytojams dovanoja Raimondas Čiegis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Raimondas Čiegis su knyga Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimondas Čiegis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Duomenų struktūros, algoritmai ir jų analizė" perkama kartu