Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laikrodžių istorijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 5.59 SoldOut

Knygos "Laikrodžių istorijos" aprašymas

Pasaulyje laikrodžių yra įvairių: mažų ir didelių, kvadratinių ir apskritų, tikslių ir nelabai, bet tikri vargai prasideda tuomet, kai ima ir sugenda... Žadintuvas...Ajajai! Ar ne dėl to liūdi žirklės Dvynės, tyli laimingasis skėtis ir pasiklydo Tomo akiniai?! Visą tiesą sužinosite, jei perskaitysite Vytauto Kandroto knygą "Laikrodžio istorijos". O jei dar turėsite žvitrias akeles ir šviesias galveles, visas paslaptis išsiaiškinsite ir dar daug smulkmenų iš laikrodžių gyvenimo sužinosite.
Smagi pažntinė pasakų knygelė, kurią perskaitę vaikai sužinos, kokie skirtingi kartais būna laikrodžiai, kaip matuojamas laikas pasaulyje, bei nukeliaus į tikrų tikriausią Laikrodžių muziejų, kuris yra..Lietuvoje! Šmaikščios istorijos taip pat moko vaikus pažinti aplinką, teisingai elgtis su buityje reikalingais daiktais - akiniais, žirklėmis ar skėčiu. Išgalvotas ir tikras istorijas papildo įdomiausi laikrodininkystės istorijos fragmentai, mįslės, patarlės ir priežodžiai apie laiką.

  • Autorius: Vytautas Kandrotas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955652861

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laikrodžių istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Laikrodžių istorijos", Vytautas Kandrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Kandrotas su knyga "Laikrodžių istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laikrodžių istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kandrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laikrodžių istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laikrodžių istorijos" perkama kartu