Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje

Kaina: 9,29 €
Kaina su kodu: 8,36 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 9.29 InStock
Į krepšelį 8,36 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“ aprašymas

Knygoje „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“ pateikiama 75 žaidimų idėjos ir scenarijai.

Žaidimų aprašymai parengti taip, kad suteiktų informacijos, kaip pasirengti žaidimui, apie jo eigą, galimas išlygas, patartų kaip paįvairinti situacijas. Žaidimų organizatoriams, atsižvelgiant į žaidėjų amžių, paliekama pakankamai erdvės interpretuoti.

Visi žaidimai suskirstyti į aštuonias sritis. Svarbiausias visų pateikiamų žaidimų aspektas - veikla grupėje, komandoje. Dauguma žaidimų susiję su vienokių ar kitokių problemų sprendimu, o jas išspręsti įmanoma tik bendradarbiaujant.

Kiekvienas žaidimas yra tam tikras iššūkis, bet jis labiau siejamas ne su žaidėjo fiziniu pajėgumu, o su grupės narių išmone, vaizduote, greita reakcija.Parašykite atsiliepimą apie „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Žaidimų knygos

Rytas Šalna, Sandra Aleksiejūnaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytas Šalna, Sandra Aleksiejūnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Aktyvieji žaidimai. Mokykloje, namie, iškyloje“ perkama kartu