0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arkliukai. Knygelė-žaidimas

Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 2,87 €*
Sutaupote: 1.88 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Arkliukai. Knygelė-žaidimas" aprašymas

Šis žaidimas - gera galimybė pabendrauti su suaugusiaisiais. Pažaiskite su savo vaikais arba su anūkais!

Žaidimo laukas - vidinė knygos viršelio pusė. Knygos "Arkliukai" viduryje - arkliukų ir pinigėlių trafaretai. Iškarpę juos galite žaisti.

Linksmų Jums lenktynių!Parašykite atsiliepimą apie "Arkliukai. Knygelė-žaidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Arkliukai. Knygelė-žaidimas", kurį parašė Svetlana Matulevičienė. Siūlome ne tik išsamų "Arkliukai. Knygelė-žaidimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Svetlana Matulevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Arkliukai. Knygelė-žaidimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Arkliukai. Knygelė-žaidimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Arkliukai. Knygelė-žaidimas" perkama kartu