0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų kalbos gramatikos lentelės

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-06-09 Irma

as noriu


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 1.16 SoldOut

Knygos "Anglų kalbos gramatikos lentelės" aprašymas

Ši anglų kalbos papildoma mokymo priemonė skirta VII–XII klasių mokiniams. Joje lentelių forma pateikta susisteminta anglų kalbos gramatikos medžiaga. Lenteles tikslinga turėti šalia atliekant testus, dirbant klasėje ir savarankiškai namuose. Jos turėtų padėti ugdyti pasitikėjimą savimi ir norą mokytis šios užsienio kalbos.

  • Autorius: A. Stungienė
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9955567503

2009-06-09

as noriu

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalbos gramatikos lentelės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Anglų kalbos gramatikos lentelės", A. Stungienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar A. Stungienė su knyga "Anglų kalbos gramatikos lentelės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų kalbos gramatikos lentelės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Stungienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų kalbos gramatikos lentelės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų kalbos gramatikos lentelės" perkama kartu