⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplinkos apsauga

2023-06-30 15.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aplinkos apsauga" aprašymas

Vadovėlyje pateikiama žinių apie bendrąją ekologiją, žmogaus įtaką aplinkai, biologinę įvairovę, kraštovaizdį, aplinkos etiką ir švietimą. Nagrinėjami ekosferos komponentai: atmosfera, hidrosfera, litosfera. Pateikiama informacija apie jų taršą, taršos šaltinius, jos sklaidos modeliavimo principus bei poveikį aplinkai ir žmogui. Pateikiama socialinių ir teisinių žinių: kaip aplinkos apsaugos teisiniai pagrindai, vadyba ir darnioji aplinkosaugos plėtra.
Siekiama, kad aplinkos apsaugos specialistai dalykiškai suprastų aplinkoje vykstančius procesus, teršalų sklaidą aplinkoje, jų poveikį aplinkai ir žmogui, būtų įgyti žinių, reikalingų teršalų kontrolei vykdyti, aplinkos procesams modeliuoti, aplinkosaugos technologijoms projektuoti bei diegti Lietuvos ūkyje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkos apsauga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aplinkos apsauga", P.Baltrėnas, D.Butkus, V.Oškinis, S.Vasarevičius, A.Zigmontienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar P.Baltrėnas, D.Butkus, V.Oškinis, S.Vasarevičius, A.Zigmontienė su knyga "Aplinkos apsauga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aplinkos apsauga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė P.Baltrėnas, D.Butkus, V.Oškinis, S.Vasarevičius, A.Zigmontienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aplinkos apsauga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplinkos apsauga" perkama kartu