Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką?

Kaina: 18,99 €
Kaina su kodu: 17,09 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 18.99 InStock
Į krepšelį 17,09 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką? " aprašymas

„Ši knyga turbūt yra svarbiausia iš visų, iki šiol parašytų apie klimatą.“
Tom Wigley, Adelaidės universiteto mokslininkas klimatologas

„Mano misija – ne tik saugoti natūralią aplinką, bet ir siekti visuotinės gerovės žmonėms. Man taip pat svarbu, kad mokslo faktai būtų pateikti teisingai.“Autorius

Pasaulio žiniasklaidoje plinta paniką dėl aplinkosaugos krizės skatinantys teiginiai, todėl nenuostabu, kad kyla ekonerimo banga.

Michaelas Shellenbergeris tyrinėja, kaip nutiko, kad svarbias, bet įveikiamas aplinkosaugos problemas pradėjome suvokti kaip pasaulio pabaigą, ir kodėl labiausiai panikuojantieji linkę prieštarauti net akivaizdiems faktams.

Anglies dioksido išmetimo į atmosferą pikas išsivysčiusiose šalyse buvo pasiektas prieš daugiau kaip dešimtmetį, nuo tada tarša po truputį mažėja; mirčių, kurias sukelia su klimatu susijusios priežastys, skaičius per pastaruosius 40 metų susitraukė 80 procentų. Šioje knygoje „Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką?“ pateikiama patikimiausiais prieinamais šaltiniais grįsta informacija.

Michaelas Shellenbergeris (gim. 1971) dešimtmečius kovojo už žalesnę planetą. Jis padėjo išsaugoti sekvojų miškus, sukūrė šiandieninio Žaliojo naujo susitarimo (Green New Deal) prototipą, kartu su mokslininkais ir aktyvistais prisidėjo priimant sprendimą, kad ir toliau veiktų branduolinės jėgainės.

Viršelio nuotrauka: Elephant Island, NASA

“Turime saugoti Žemę, bet kaip? Dalis aplinkosaugos judėjimų užstrigo neproduktyviame, antihumaniškame ir ne itin moksliškame pasakojime apie nuodėmę ir pražūtį. Shellenbergeris pasisako už konstruktyvesnę aplinkosaugos politiką, kuri pripažįsta sudėtingas problemas ir parodo, kaip mums jas išspręsti.“
STEVEN PINKER, Harvardo universiteto psichologijos profesorius

„Autoriaus kelionė nuo aktyvisto iki tyrėjo skatina norą kalbėtis aplinkosaugos temomis ir kelia pagarbą. Knyga gali tapti argumentų šaltiniu tolesnei diskusijai.“
LINAS BALSYS, politikas


  • Autorius: Michael Shellenberger
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275029
  • Vertėjas: Nida Norkūnienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką? "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Michael Shellenberger pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką? ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką? " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką? " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką? "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Shellenberger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apokalipsės nebus. Kodėl aplinkosauga sukelia kaltės jausmą ir paniką? " perkama kartu